Завантажити ще

Цимбалюк живе на 50 тисяч гривень в місяць, а Квіткова заробляє 40 тисяч доларів

Цимбалюк живе на 50 тисяч гривень в місяць, а Квіткова заробляє 40 тисяч доларів
Фото: Instagram.com/taras.tsymbaliuk/

Схоже, наші зірки поділилися на два табори: одні кажуть, що живуть виключно на заощадження і нічого не заробляють, бо ж не на часі про це думати, інші зізнаються – якщо не сидіти на місці, то і копійка буде.

Олег Скрипка живе на авторські

Олег Скрипка з родиною – дружиною Наталею та 4 дітьми - залишилися в Україні. За словами Олега, на сімейній нараді йому навіть не лишили шансу: всі одноголосно вирішили, що будуть вдома. Музикант дає благодійні концерти, виступає у госпіталях, перед військовими, за кордоном. У розмові з KP.UA Скрипка розповів, що отримує авторські та потроху «проїдає» свої заощадження.

- Отримую авторські. Суми непогані, але не такі, як отримують європейські артисти. На життя все одно не вистачає. Граю концерти – з них ми лишаємо трішки і собі. Потрошку проїдаю кошти, які в мене були заощаджені. Та виживу, все буде добре, щось придумаємо, я ж – живучий, - зізнається Олег Скрипка

Олег Скрипка частину коштів від деяких концертів лишає і для колективу. Фото: пресслужба артиста

Олег Скрипка частину коштів від деяких концертів лишає і для колективу. Фото: пресслужба артиста

Тарас Цимбалюк витрачає 50-70 тисяч гривень

До повномасштабного вторгнення гонорари Тараса Цимбалюка сягали від 17 до 70 тисяч гривень за один знімальний день. За 11 місяців війни у актора було лише декілька знімальних днів у короткометражному фільмі. Проте, за словами Тараса, нині відновився ринок реклами в Інстаграмі, де ціни на рекламні контракти лишилися такими ж, якими були і до повномасштабної війни.

А навесні Цимбалюк планує зайти в зйомки нового 24-серійного проєкту.

- У будь-якому разі телефонують, запитують зайнятість, хтось мене десь бронює. Я вірю, що це все дасть якийсь поштовх, - розповів Тарас Цимбалюк в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Актор зізнається, що раніше зйомки у нього були розписані на рік вперед, адже одночасно в Україні могло зніматися до 50 різних стрічок, зараз же - лише три-чотири.

- Мабуть, зараз комплекси пов’язані з відсутністю професії в першу чергу, відсутністю грошей в таких об’ємах, яких би хотілося, - продовжує він. - Зараз взагалі у мене потреби мінімальні - 50-70 тисяч гривень на місяць. Ти звик до того, що раніше у тебе не було страху вискочити за якийсь бюджет. Поїхав ти на Мальдіви – добре, не поїхав – теж нормально. Зараз ти розумієш, що тобі треба якось планувати, це відчуття не дуже приємне, воно трохи похитує чоловічий стержень, який я тільки-но почав намацувати.

Тарас Цимбалюк каже, що зараз треба планувати бюджети, і це відчуття не дуже приємне. Фото: Instagram.com/kirichenko_povolotska/

Тарас Цимбалюк каже, що зараз треба планувати бюджети, і це відчуття не дуже приємне. Фото: Instagram.com/kirichenko_povolotska/

Дар’ю Петрожицьку забезпечує бойфренд

Дар’я Петрожицька живе у свого бойфренда в Німеччині. У Олексія є квартира у Гамбурзі, то ж хлопець наполіг на переїзді коханої, щоб вона була у безпеці.

По приїзді в Німеччину Петрожицька оформила статус переселенки і почала давати благодійні концерти у місцевому клубі. Проте з роботою українській акторці поки що не щастить, та й німецька мова дається їй дуже важко.

Спілкуючись із фанами в Інстаграмі, Петрожицька зізналася, що й понині роботи в неї немає, а забезпечує її Олексій. Зірка навіть пожартувала, що коханий дбає не лише про неї, а й про двох їхніх котів.

- Ми втрьох у нього на шиї, - повідомила вона.

Дар’ю Петрожицьку фінансово підтримує її хлопець. Фото: Instagram.com/petrozhitskaya/

Дар’ю Петрожицьку фінансово підтримує її хлопець. Фото: Instagram.com/petrozhitskaya/

Даша Квіткова заробляє 30-40 тисяч доларів

За словами блогерки-мільйонниці, сьогодні український бізнес тримається на роботі онлайн. Мова йде про такі сфери, як SMM, таргетована реклама, копірайтинг, блогерство, інфлюенсерство.

- Я працюю в онлайні. У мене є команда, мій менеджер, яка розгрібає усі заявки, які приходять від українських бізнесів стосовно рекламної інтеграції. Вона збирає рекламні інтеграції, надсилає мені на погодження, і після погодження компанії надсилають свій бриф і товар, - поділилася Даша Квіткова в інтерв’ю YouTube-проєкту «Екзамен з Машею Єфросиніною».

Водночас блогерка зізнається, що вона дуже багато працює: сама тестує продукт, пише, знімає і монтує свою рекламу, яка у неї розписана на два місяці вперед. Щодня Квіткова публікує одну, максимум дві реклами.

- Зараз я заробляю 30-40 тисяч доларів, але це не чистий мій заробіток. У мене дуже велика команда. Менеджер заробляє 15%, є піар-менеджер, відеограф, фотограф, стиліст, візажист. Плюс щодня я роблю донати. Іноді це велика сума, іноді трохи менше, але я роблю це кожного дня. Тому в кишеню мені йде трохи менше, - розповідає Даша.

Даша Квіткова в середньому на місяць публікує по дві реклами щодня. Фото: Instagram.com/kvittkova/

Даша Квіткова в середньому на місяць публікує по дві реклами щодня. Фото: Instagram.com/kvittkova/

Марина Одольська викладає вокал онлайн

Марина Одольська нині мешкає в Ірландії і заробляє викладанням вокалу онлайн. Цією справою, тільки в Україні, заслужена артистка займалася і раніше.

В Дубліні співачка дає багато благочинних концертів і збирає допомогу українцям, але, зізнається, інколи щось вдається і підзаробити на концертах.

- Я займаюся викладанням вокалу онлайн, і в мене є учні в багатьох країнах. А ще - багато виступаю. В Ірландії українці організовують дуже багато благодійних концертів, ярмарків, вечорів. В основному це благодійні концерти, але в Ірландії є фонди, які отримують гранти для організації саме таких підтримуючих концертів, тому інколи навіть вдається щось заробити, - розповідала Марина Одольська в інтерв’ю KP.UA. - Але в основному викладаю. Тільки тепер роблю навпаки – викладаю вокал онлайн для моїх учнів в Україні, для тих учнів, які поїхали з України і живуть зараз в різних країнах світу, і, звичайно, для ірландців.

Марина Одольска заробляє викладанням вокалу онлайн. Фото: Facebook.com/odolska/

Марина Одольска заробляє викладанням вокалу онлайн. Фото: Facebook.com/odolska/