Завантажити ще

Зірка "Гри престолів" Джек Глісон приїхав до України та здивувався погоді

Зірка
Фото: facebook.com/katerina.chepura

Зірка "Гри престолів" ірландський актор Джек Глісон приїхав до України. Артист разом зі своїми друзями з Великобританії пригнав пікап для ЗСУ та вже встиг відповісти на кілька запитань журналістів. У розмові з кореспондентами телеграм-каналу "Україна Зараз" Глісон розповів, що спочатку приїхав до Львова, а потім поїздом до Києва.

- Відчуваю велику честь і привілегію бути запрошеним сюди. Вдячний за це. Я в Україні тільки 12 годин. Ми приїхали до Львова, а потім на поїзді до Києва. Певно, мені потрібно трохи більше часу, щоб отримати повне уявлення про країну, але вже дуже тішуся з того, що немає снігу, - зазначив Джек.

У столиці 30-річний артист дасть кілька майстер-класів, завітає до театрів, зустрінеться з українськими захисниками. 16 лютого Глісон також стане головним гостем 17 кіноінтенсивів із провідними українськими акторами за участю Act lots. Напередодні він також виставив на аукціон статуетку свого персонажа на допомогу Україні.

Джек знімався у серіалі "Гра престолів" з 2011-го по 2014 рік. Після виходу з серіалу оголосив про завершення акторської кар'єри, проте пізніше повернувся у професію, зігравши в серіалі "Поза/себе" та фільмі "На землі святих і грішників". У вересні 2022 року артист одружився з коханою Ройзін О'Махоні. Церемонія одруження пари пройшла в Ірландії.

Новини по темі: Гра престолів