Завантажити ще

Актор "Зоряних війн" Адам Драйвер вдруге стане батьком

Актор
Фото: Dimitrios Kambouris/Getty Images

Американський актор Адам Драйвер вдруге стане батьком. Про це повідомляє видання Page Six, кореспонденти якого підловили артиста і його дружину Джоан Такер з округлим животом на вулиці Нью-Йорка.

Пара поки не прокоментувала новину про майбутнє поповнення у сім'ї. Подружжя вже виховує маленького сина, якого ретельно приховуює від сторонніх очей. Про спадкоємця 39-річний Драйвер лише раз обмовився в інтерв'ю шоу Saturday Night Live у 2020 році:

– Я чоловік. І батько. Але саме у такому порядку. Я дуже ясно сказав про це своєму синові, він другий у всьому, – розповів Адам.

Драйвер та Такер разом понад 10 років. Пара познайомилася під час навчання у Джульярдській школі мистецтв у Нью-Йорку, а у 2013 році зіграла весілля.

Адам Драйвер - дворазовий номінант на премії "Оскар" та "Золотий глобус". Широку популярність отримав після виходу на екрани фільму "Зоряні війни: Пробудження сили". Він також відомий завдяки ролям у фільмах "Людина, яка вбила Дон Кіхота", "Шлюбна історія", "Дім Gucci", "Феррарі".