Завантажити ще

Зірка "Дизель Шоу" Грицук, яка пережила окупацію, стала ведучою російського телеканалу в Білорусі

Зірка
Фото: instagram.com/mary.gritsuk

Колишня акторка гумористичного проєкту "Дизель Шоу" Марина Грицук, яка пережила російську окупацію під Києвом, стала телеведучою каналу "ТНТ International" у Білорусі - обличчям міжнародної версії російського каналу "ТНТ". Про це сама Марина розповіла в Instagram, опублікувавши кадри зі зйомок ранкового шоу "Підйом".

На сторінці телеведучої у соцмережах немає постів на підтримку нашої країни чи згадок про війну РФ в Україні. Раніше керівник "Дизель Шоу" Єгор Крутоголов розповів журналістам, що з початку повномасштабного вторгнення Грицук провела 17 днів в окупації під Києвом без зв'язку та комунікацій. З Київської області її вивезли на танку до Білорусі за домовленістю чоловіка-білоруса.

З початку повномасштабної війни склад акторів "Дизель Шоу" також залишили Євген Нікішин та Сергій Писаренко. На початку березня 2022 року актори записали відео на підтримку України, заявивши, що це не "спецоперація", а справжня війна проти нашого народу. Однак пізніше анонсували у соцмережах виступи в Туреччині на круїзному лайнері люкс-класу Astoria Grande, який вирушає з Сочі.

Наразі як запрошені актори у номерах "Дизель Шоу" беруть участь Наталка Денисенко, Лілія Ребрик, Олександр Ярема, Назар Задніпровський. Гуморист Євген Сморигін, який, як і Грицук, родом з Білорусі, прийняв рішення відмовитися від білоруського паспорта на користь українського і вже склав іспит на отримання громадянства.

Фото: instagram.com/mary.gritsuk

Фото: instagram.com/mary.gritsuk

Фото: instagram.com/mary.gritsuk

Фото: instagram.com/mary.gritsuk

 

Новини по темі: Телебачення Дизель шоу