Завантажити ще

Артем Пивоваров і Христина Соловій презентували кліп на саундтрек до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Артем Пивоваров і Христина Соловій презентували кліп на саундтрек до мультфільму
Фото: прес-служба FILM.UA

Артем Пивоваров та Христина Соловій виконали саундтрек до анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня", прем'єра якого відбудеться у кінотеатрах 2 березня. Кліп на пісню "Мова вітру" студія Animagrad презентувала до Дня всіх закоханих на YouTube-каналі FILM.UA Group та виконавців.

Саундпродюсером та композитором треку став Артем Пивоваров, а текст "Мови вітру" був створений у співавторстві з Христиною Соловій - слова писали кожен для свого куплету. Ця пісня звучить в одній зі сцен мультфільму, яка дає початок романтичній історії головних героїв Мавки та Лукаша.

- Це емоційна композиція про кохання попри різні обставини і смертельну небезпеку. У ній йдеться про почуття двох сердець із різних світів. Вона надихає і дає надію, що любов і музика переможуть будь-яке зло. Тому її вихід був приурочений до 14 лютого, - розповів Артем Пивоваров.

Фото: прес-служба FILM.UA

Фото: прес-служба FILM.UA

Зйомки кліпу проходили в Києві у січні цього року в одному з павільйонів кіностудії FILM.UA. Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник. За задумом команди, кадри за участю Артема та Христини доповнюють епізоди з анімаційного мультфільму, більшість з яких показані вперше.

Це перший саундтрек до анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня". Незабаром кліп на ще один трек "Пісня Лісу" представить Христина Соловій. Її глядачі почують наприкінці мультфільму.

Мультфільм "Мавка. Лісова пісня" створено за мотивами п'єси Лесі Українки "Лісова пісня", а також на основі українських міфів та культурних традицій. У 2015 році проєкт виграв 9-й конкурс Держкіно та отримав 30% держфінансування (загалом сума бюджету - майже 100 мільйонів гривень).