Завантажити ще

Батьки загиблої на зйомках українки подали до суду на Алека Болдвіна

Батьки загиблої на зйомках українки подали до суду на Алека Болдвіна
Фото: Mike Coppola/Getty Images

Батьки та сестра українського кінооператора Галини Гатчінс, яка загинула на знімальному  майданчику фільму "Іржа", подали до суду на актора Алека Болдвіна, продакшн-компанію та інших членів команди проєкту. Про це повідомляє CNN.

За даними джерела, у позові рідні загиблої звинувачують команду фільму у навмисному заподіянні емоційного болю, недбалості та втраті єдності сім'ї через передчасну смерть жінки. За даними адвоката, батьки та сестра Галини живуть в Україні і намагаються впоратися з трагедією, що сталася понад рік тому. Мати Гатчінс – медсестра, вона лікує поранених солдатів у шпиталі під Києвом, а її зять – захищає країну від російських окупантів на передовій.

Трагедія сталася 21 жовтня 2021 року під час зйомок у Нью-Мехіко. Болдвін вистрілив в оператора Галину Гатчінс і режисера Джоела Соуза. Внаслідок цього українка померла в лікарні, а режисер отримав поранення в області ключиці. Восени 2021 року було укладено мирову угоду між Болдвіном, продюсерською компанією та чоловіком Галини Метью Гатчінсом. Проте адвокат батьків українки наполягає, що позов необхідний, тому що інші члени сім'ї хочуть домогтися відповідальності та справедливості за те, що сталося. Як виявилося, актор та знімальна група фільму не зв'язувалися із цими членами родини. За законами штату Болдвіну може загрожувати 18 місяців в'язниці та штраф у розмірі 5 тисяч доларів. Однак, з огляду на те, що у справі фігурує вогнепальна зброя, термін можуть збільшити. Сам Болдвін заявив, що себе винним не вважає.

Оператор Галина Гатчинс, яка загинула на зйомках, родом з України. Фото: instagram.com/halynahutchins

Оператор Галина Гатчинс, яка загинула на зйомках, родом з України. Фото: instagram.com/halynahutchins

 

Новини по темі: Суд Актори Болдуін