19 червня
Завантажити ще

Григорій Решетник: Ідеальний образ українського чоловіка – вже точно не принц

Григорій Решетник: Ідеальний образ українського чоловіка – вже точно не принц
Фото: СТБ

В кожній нашій розмові Григорій Решетник наголошує на тому, що «Холостяк» - це проєкт, в першу чергу, про стосунки між людьми, а не про обов’язкове весілля у фіналі.

То ж KP.UA поговорила з ведучим романтичного реаліті каналу СТБ про стосунки героїв дванадцятого сезону, майбутнє «Холостяка» та його власні мрії.

Заяви про те, що проєкт ідеалізує героя – це вже класика

- Гришо, герої «Холостяка-12» вже перемили кісточки одне одному. Очікували, що Саша, Катя, Алекс будуть так жваво з’ясовувати стосунки у соцмережах?

- Зізнаюся, не очікував. Я вже 12 років веду проєкт «Холостяк», і до цього реакція учасників після закінчення була більш стриманою. Але оскільки в нас була велика перерва, пройшов рік після зйомок, можливо, вони скучили за емоціями або хтось змінив свою думку з тих чи інших питань, у когось, можливо, з’явилися якісь нові сподівання, домисли, тому й почали ділитися своїми думками настільки емоційно.

Але в той же час мене це дуже тішить, бо ще раз доводить, що «Холостяк» - це реальне життя, це справжні емоції без сценаріїв, де кожен має право на свою думку.

- Пост Алекса про те, що Саша спустила на нього балійських собак, це було вже аж смішно.

- Я не встигаю за всім стежити, але часом, правда, це трішки по-дитячому виглядає, як на мене. Проте краще обом зараз прожити певні емоції і подорослішати. Єдине – хочу, щоб вони були добрішими одне до одного, пам’ятали та поважали той шлях, який разом пройшли в проєкті, і в жодному разі не переходили до ще більших звинувачень одне одного. Бо це мене трішки засмучує.

З учасницями 12-го сезону реаліті «Холостяк». Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

З учасницями 12-го сезону реаліті «Холостяк». Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

- Багато претензій з боку дівчат зводяться до того, що в реаліті був принц, а реальність зовсім не така. Може, проєкт занадто романтизує героя?

- Романтика – це те, що прагне зберегти у своїх стосунках та у своїй реальності кожна пара, хіба ні? Красиві побачення, неочікувані приємні сюрпризи, милі подарунки одне одному, квіти, теплі емоції. І - безумовне захоплення одне одним.

Звісно, протягом життя буденність нас поступово поглинає, на перший план виходять щоденні важливі справи, можуть виникнути різні погляди на певні речі, але початок стосунків – це про стовідсоткову романтику і яскравість емоцій. Проєкт «Холостяк» саме про це – про зародження кохання, тому ми хочемо надихати наших глядачів. Хочемо дати їм можливість хоча б на кілька годин відволіктися від власних проблем і поринути у світ, де вирує кохання і все тільки починається. А також нагадати, що будь-яка романтика – тільки в наших руках.

А заяви про те, що проєкт ідеалізує героя – це вже класика, яка завжди виникає чомусь після того, як учасниці або учасники побачили себе в ефірі. Коли дівчата і чоловіки беруть участь у проєкті, у них немає жодних претензій ані до Холостяка, ані до Холостячки. Вони насолоджуються процесом, ходять на побачення, будують стосунки, закохуються і відстоюють свою точку зору. А потім змінюють її - і у соцмережах розповідають зовсім інше. Як то кажуть, треба все робити в моменті. Якщо щось не влаштовує, треба про це сказати Холостяку на побаченні, а не після ефіру, коли пройшло багато часу. Так само, якщо щось не влаштовувало Алекса в дівчатах, йому треба було це сказати одразу, можливо, щось перепитати або вчинити по-іншому. А якщо ти вже зробив свій вибір, то неси за нього відповідальність, бо це твоє життя.

Це нормально, коли учасники реаліті хочуть виглядати кращими в очах глядачів, в очах самих себе і підвищити свою самооцінку. І це говорить про те, що вони не зупиняються в своєму розвитку. Але я - за чесність, відвертість, щоб всі претензії були в моменті, і в проєкті ми їм цю можливість даємо, адже у нас - реаліті.

Більше того, ми залишаємося найпопулярнішим, найобговорюванішим реаліті, про це щороку свідчать цифри перегляду, тому ми продовжимо показувати, як можна будувати стосунки, влаштовувати побачення, робити сюрпризи одне одному та створювати романтику. Адже побуту у нашому щоденному житті й так дуже багато.

- Так, з одного боку, це вірна думка, і ми маємо прагнути кращого. Але я читала відгуки, і люди пишуть, що варто було б робити «Холостяка» ближчим до людей. У нас завжди були бізнесмени, зірки, навіть принц. Не думали над тим, щоб взяти героєм простого хлопця?

- Дивлячись, що мається на увазі під «простим хлопцем». Адже кожен наш Холостяк – максимально відкритий до дівчат, максимально щирий у своїх діях, емоціях та вчинках. І максимально чесний у прагненні відшукати кохання саме на проєкті.

Якщо ж ми говоримо про рід занять, то тут команда орієнтується на запит аудиторії – які чоловіки надихають її в певний момент або приваблюють. І намагається задати планку, так би мовити. Так, був період, коли це був принц. А потім у четвертому сезоні, це був 2014 рік, у нас з’явився перший український Холостяк - львів’янин Костянтин Євтушенко, який одразу підкорив усю жіночу аудиторію не бізнесом, а чудовою українською мовою. За ним був футболіст Сергій Мельник – і люди нам писали: «А хто це, ніколи не чула про такого, що - не знайшли когось більш відомого?» (сміється). А потім був Нікіта Добринін, якого серед інших претендентів обрали саме наші глядачі.

Зараз ми також бачимо зміни у сприйнятті глядачами «головних героїв». Ідеальний образ українського чоловіка – вже точно не принц. Тепер найбажаніший Холостяк для них – український військовий, який захищає нас кожного дня. Ми чуємо цей запит, і він відгукується з нашим внутрішнім бажанням стосовно того, яким би нам хотілося бачити наступний сезон.

З Алексом Топольським та Катериною Лозовицькою. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

З Алексом Топольським та Катериною Лозовицькою. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

Ми завжди в пошуках головних холостяків і холостячок

- У Саші звучала думка, що Алекс не обрав її у фіналі, оскільки йому не хотілося виходити з образу принца, тому свій вибір зробив, відштовхуючись від громадської думки, а не серцем. Вікторія Варлей в інтерв’ю теж говорила, що від самого початку було передчуття, що Алекс обере Катю, бо «це дівчина, яку полюбив глядач». Громадська думка сильно впливає на вибір героя?

- Давайте я нагадаю, що фінальний вибір Холостяк робить за кілька місяців до того, як проєкт вийде в ефір, коли глядачі в принципі ще нічого не бачили. Тому я не дуже розумію, про яку громадську думку говорять дівчата. Я вам більше скажу, на етапі знімань навіть ми, команда, не завжди можемо передбачити, хто з дівчат стане обраницею Холостяка і хто припаде до душі глядачам. Вибір Холостяка – це завжди його власний вибір, де він керується власними почуттями до дівчини, відчуттями себе біля неї і баченням можливого спільного майбутнього. І самостійний вибір – головне правило проєкту, навіть якщо команді здається, що інша дівчина йому підходить краще.

Я розумію, що кожна учасниця реаліті хоче сподобатись глядачам. Щоб її полюбили на сто відсотків. Навіть там, де вона собі не дуже подобається у своїй поведінці, де вона поводила себе не дуже чемно по відношенню до інших, вона все одно хоче, щоб її підтримували глядачі, бо кожному хочеться любові.

Але фіналісток завжди дві, іноді й три бувало. Тому глядач розділяється в своїх думках: хтось вболіває за одну дівчину, комусь імпонує інша. То ж після фінального вибору завжди є як розчарування, так і вау-ефект.

І цей сезон – не виключення. Дуже багато глядачів вболівали за Катю і саме її бачили в парі з Алексом. В той же час так само багато людей вболівали і за Сашу. Навіть писали мені: «Григорію, як Алекс сміє так чинити, ви що, не могли вплинути на нього, Саша справжня». Я вже трішки звик до таких емоцій (посміхається). Насправді кожна дівчина, кожен чоловік має будувати стосунки з партнером чи партнеркою, залишаючись самими собою, адже це їхнє життя. Ось так і треба глядачам сприймати цю ситуацію.

- Час від часу ви цікавитеся у своїх підписників, хто б міг стати наступними «Холостяком» чи «Холостячкою». Нові сезони є в планах?

- Так, ми плануємо. Відверто кажучи, альтернативи «Холостяку» і «Холостячці» на українському ТБ не існує, я можу про це впевнено сказати. Адже ці проєкти про справжні емоції, про рівне право вибору в стосунках, яке мають і чоловіки, і жінки. Аудиторія це відчуває і відповідає нам багаторічною любов’ю. Підтвердження цьому - і успіх кожного сезону, коли «Холостяк» або «Холостячка» по результатах теледивлення стає кращою програмою, і неймовірна залученість глядачів, бо вибір наших героїв обговорюють, без перебільшення, на кожному кроці. В топ-10 найпопулярніших запитів українців в Google за 2022 рік був лише «Холостяк», всі інші теми стосувалися війни.

Тому так, ми завжди в пошуках головних холостяків і холостячок, за яких українці будуть переживати як за самих себе. Тому якщо ви нас читаєте і готові зустріти свою половинку саме у нашому реаліті - заповнюйте анкети на сайті СТБ. Мріємо, щоб якомога швидше настала наша перемога над ворогом, щоб почати роботу над новою історією, адже виробництво саме цих проєктів дуже залежить від ситуації в країні.

- Цей сезон переозвучили українською, і це виглядало не дуже природньо. Я розумію, що дубляж – це дуже довго і дорого. Враховуючи цей досвід, як буде далі, якщо ви вже обговорювали це питання на каналі? Будете брати лише україномовних героїв?

- Як на мене, все було доволі професійно озвучено. Ми отримали багато компліментів за українську мову. Щоб зробити професійний дубляж, так би мовити ліпсинг, треба було б знайти акторів, провести ретельні кастинги. І, враховуючи наш хронометраж, де серія триває п’ять годин, цей процес, мабуть, зайняв би рік чи півтора. Але я дуже щасливий, що ми видали цей сезон повністю українською мовою. Я особисто вже на другому чи третьому епізоді вже й забув, що то озвучка. Так само і моя мама казала, що при перегляді на це не звертає уваги.

Враховуючи цей досвід, у мене є впевненість, що наші наступні учасники і учасниці вже й самі захочуть говорити в кадрі рідною українською, аби глядачі під час перегляду чули саме їхні голоси та всі відтінки інтонацій. Та якщо комусь буде потрібна моя допомога в покращенні вимови або підтримка – я завжди радий.

Телеведучий каже, що команда завжди в пошуку холостяків і холостячок. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

Телеведучий каже, що команда завжди в пошуку холостяків і холостячок. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

Сильні особистості мають казати все в обличчя при зустрічі

- Після новини про розставання Нікіти Добриніна та Даші Квіткової ви опублікували пост про те, що справжні почуття існують, і не варто розчаровуватися в інституті шлюбу. Слідом Даша Квіткова розмістила свій допис «як одне медіаобличчя танцює на «кістках», намагаючись прикрасити себе». Імені там не звучало, але підписники в коментарях розцінили ці слова як такі, що адресовані вам. Вас не ображають такі дописи?

- Але ж там не було вказано, що це я – правильно? Я вже доросла людина, в мене троє дітей, прекрасна дружина, і я так вихований, що коли людина щось про мене думає, то може сказати чи написати мені особисто. Так само і я, якщо мене щось не влаштовує, теж кажу це особисто. Тому не думаю, що це гарна ідея коментувати чиїсь домисли в коментарях під згаданим вами дописом.

Зізнаюсь, що для мене новина про розлучення Даші та Нікіти стала величезною несподіванкою. Останнім часом ми рідко спілкувалися, але їхнє кохання зародилося на нашому проєкті, ми з Христиною були на їхньому весіллі, і в мене крається серце, коли таке стається. Я зараз не тільки про Дашу і Нікіту, а загалом про пари, будь-які, особливо коли вже є дітки. Та Даша і Нікіта демонструють дуже гідний приклад цивілізованого розставання – це викликає велику повагу.

Але через те, що хтось розстається, люди не мають розчаровуватися ані в коханні як такому, ані в інституті шлюбу, ані в пошуках своєї другої половинки та створенні сім’ї – і саме про це був мій пост. Так, я таке часто пишу, в моїй стрічці багато фото з дружиною та дітьми, багато роздумів на тему сімейних цінностей, то ж це точно не був рандомний допис, який міг би когось образити.

- Виливати бруд в соцмережах – це ж легко, не всі мають сміливість сказати щось в очі.

- Я нещодавно пожартував про одного відомого політичного експерта, виставив красиве фото, мені здалося, що ми схожі, зробив це з гумором. Так за це ціла армія прихильників цього чоловіка стільки всього «доброго» написали мені в коментарях, що я зрозумів: над почуттям гумору багатьом ще треба працювати. То ж, повторюся, якщо у когось є претензії до мене, готовий особисто вислухати і відповісти, бажано людям з відкритими профілями.

Сильні особистості мають казати все в обличчя при зустрічі. Вся інша інформація – це маніпуляція, емоції, домисли.

- Це ваш авторський вірш «Чиєсь мале дитя талановите…»?

- Все, що я публікую, це мої авторські вірші. Так, мені наболіло через останні корупційні перипетії… У нас є сімейний благодійний фонд, і я часто спілкуюся з військовими, яким ми допомагаємо. Вони, приїжджаючи «з нуля», часто кажуть: «Гришо, як так? Чому маленькі дітки кожну копійку збирають, щоб допомогти, а ці крадуть?».

Тому часто свій біль чи захоплення я виливаю у віршах.

- Що на черзі – збірка віршів?

- Ви не перша натякаєте на це. Багато хто каже, що я маю опублікувати збірку віршів або зробити авторський вечір, щоб поділитися своїми дописами, думками. Хочеться це зробити до дня перемоги, але, можливо, будемо й наближати нашу перемогу такими вечорами.

- Зараз всі кажуть, що варто робити те, про що мріяли, бо коли - як не тепер. У чому ви хотіли б себе спробувати?

- Хочу перфектно вивчити англійську мову. Це один з моїх внутрішніх болей, мені вільне спілкування не вдається, бракує практики. Вже потроху щебечуть англійською мої діти, перфектно знає мову моя дружина. А в мене є таке недоопрацювання, і зараз час займатися освітою.

Я почав вчити українську в університеті, у мене була російськомовна школа, тому хочу ще раз на своєму прикладі довести, що англійську можна вивчити і в 39.

З дружиною Христиною та синами – Іваном, Дмитром та Олександром. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

З дружиною Христиною та синами – Іваном, Дмитром та Олександром. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/