Завантажити ще

Французький модельєр Пако Рабанн помер у віці 88 років

Французький модельєр Пако Рабанн помер у віці 88 років
Фото: Карлос Альварес/Getty Images

Засновник модного дому Paco Rabanne французький модельєр Пако Рабанн помер на 89-му році життя. Про це повідомляється на офіційній сторінці бренду у соцмережах. Причин його смерті не називаються.

- Дім Paco Rabanne хоче вшанувати нашого дизайнера та засновника, який помер сьогодні у віці 88 років. Серед найісторичніших постатей моди XX століття його спадщина залишиться постійним джерелом натхнення. Ми вдячні мсьє Рабанну за створення нашої авангардної спадщини та визначення майбутнього з безмежними можливостями, - йдеться у публікації.

Кутюр'є народився 18 лютого 1934 року в Країні Басків в Іспанії. Любов до світу моди йому з дитинства прищеплювала мати, яка працювала у команді іспанського дизайнера одягу Крістобаля Баленсіагу. На початку кар'єри дизайнер співпрацював з Givenchy, Dior та Balenciaga, а у 1966 році заснував свій модний дім Paco Rabanne та представив у Парижі першу колекцію одягу. Він виготовив лінійку речей з нетрадиційних матеріалів - паперу, пластику та металу, які демонстрували на подіумі білі та темношкірі дівчата. Пако був одним із перших, хто почав використовувати у своїх дефіле темношкірих манекенниць. У 1969-му він презентував свої перші парфуми Calandre, а ще через чотири роки - чоловічий аромат зі змішаним запахом квітів та дерева Paco Rabanne pour Homme.

Наприкінці 90-х дизайнер відійшов від світу моди, передавши управління компанією молодим наступникам. У 2011 році його модний бізнес відродила іспанська компанія Puig на чолі з індійським дизайнером Манішем Арора. З 2013 року і до сьогодні модний дім очолює француз Жюльєн Доссена.

Фото
Фото
03 Лютого19:23

 

Новини по темі: Втрати Модельєри