20 березня
Завантажити ще

Помер дизайнер Louis Vuitton та Off White Вірджіл Абло

Помер дизайнер Louis Vuitton та Off White Вірджіл Абло
Фото: instagram.com/virgilabloh

Дизайнер Off White та чоловічої лінії Louis Vuitton Вірджіл Абло помер у віці 41 року. Про це повідомляється в його Інстаграмі.

- Ми спустошені, щоб оголосити про кончину нашого улюбленого Вірджила Абло, відданого батька, чоловіка, сина, брата та друга… Понад два роки Вірджіл відважно боровся з рідкісною агресивною формою раку – серцевою ангіосаркомою. З моменту встановлення діагнозу в 2019 році він вирішив вести свою битву в приватному порядку, пройшовши безліч складних процедур, і весь цей час керував кількома значними установами, які охоплюють моду, мистецтво та культуру, - сказано в акаунті модного дизайнера.

Генеральний директор LVMH Бернар Арно сказав, що всі в компанії шоковані цією жахливою новиною.

- Вірджіл був не лише геніальним дизайнером і провидцем, а й людиною з гарною душею та великою мудрістю. Родина LVMH приєднується до мене в цей момент великої скорботи, і ми всі думаємо про його близьких після смерті їхнього чоловіка, батька, брата, сина та друга, - наводять слова Арно в соцмережах Louis Vuitton.

У Вірджила Абло залишилися дружина Шеннон, діти Лоу та Грей, а також сестра та батьки.

Вірджіл Абло заснував бренд Off-White у 2013 році. У березні 2018 став дизайнером чоловічої лінії Louis Vuitton, він був першим темношкірим на цій посаді. Абло також був діджеєм і у цій ролі у вересні 2021 року приїжджав до Києва до клубу Курені.

Ангіосаркома серця – рідкісне злоякісне новоутворення серцево-судинної системи. Пухлина важко лікується, оскільки швидко метастазує.

Вірджіл Абло у Києві. Фото: Roman Ketkov/vogue.ua

Вірджіл Абло у Києві. Фото: Roman Ketkov/vogue.ua

Новини по темі: Дизайнери Втрати