Завантажити ще

TARABAROVA про "перевзутих" артистів: Підтримуватиму їх, це хайп на користь країни

TARABAROVA про
Фото: instagram.com/tarabarova

Співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) висловилася про колег, які "перевзулися" і зайняли активну проукраїнську позицію лише після повномасштабного вторгнення Росії. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артистка зізналася, що вважає їх своїми союзниками незалежно від того, коли ті зробили вибір на користь України – до або після 24 лютого.

- Я обожнюю цю тему. Але знаєш... усі, хто до 24 лютого вдавав, що війни не існувало, після 24-го всі переодяглися у кольори, які я люблю. І якщо так подумати, вони все одно мої союзники... Навіть якщо ситуативні, я все одно підтримуватиму і дякуватиму, що після 24-го вони стали співати, говорити і вести свої соцмережі українською мовою. Це круто. Але ми маємо пам'ятати, якою фарбою це було зроблено. Це ж кров захисників із 2014 року. 8 років пролитої крові для того, щоб нарешті ми почали цінувати своє. Цю ціну я завжди тримаю у своїй голові, - наголосила виконавиця.

Тарабарова не назвала імена артистів, але уточнила, що наразі також готова підтримувати тих, хто свого часу випускав пісні двома мовами, несвідомо працюючи на два ринки.

- Я їх підтримуватиму, бо це хайп на нашу користь, на користь країни, де житимуть мої діти. Так, мені це теж не подобається. І хочеться запитати: "Де ти був? Чому ти випускав пісні двома мовами?" Писав, що головний хіт російською, а це український переклад, інша версія. Це дуже дратувало. Але це вже не має значення. Добре, що зараз це жовто-блакитні кольори, і аудиторія, яку мають ці артисти, можливо, десь бере [з них] приклад, - вважає вона.

Сама TARABAROVA наприкінці 2013 року відмовилася від поїздок до Москви та запису нових пісень російською мовою незважаючи на те, що її композиція "Мы верим в любовь", яка стала саундтреком до фільму "Кохання у великому місті", була популярна в різних країнах СНД. Журналістка Аліна Доротюк також поцікавилася, як реагувати на зірок, які продовжують записувати та виступати з хітами російською мовою, навівши як приклад Макса Барських.

– Я не знаю, що з цим робити. Змусити неможливо. Можливо, він сам має вирішити і не робити цього. Я читала, що запровадили санкції проти артистів. Це все потрібно, але знаєш, що більше потрібне? Санкції саме від людей. Якщо люди перестануть слухати, дивитися, стежити в соцмережах, лайкати, годувати себе їхнім продуктом... такі санкції працюватимуть. А якщо ми й далі стрибаємо під веселі пісні, які нам нагадують, як весело було до війни, то це знову крок назад, - підсумувала співачка.

Тарабаровій 32 роки. Популярність їй принесла участь у проєкті "Фабрика зірок-2", після якого вона увійшла до складу гурту REAL O. Артистка покинула колектив у 2012 році та розпочала сольну кар'єру. З 2016-го зірка перебуває у шлюбі зі своїм менеджером Олександром Бондарем. Пара виховує 4-річного сина Івана та дворічну дочку Марію. Наразі пара чекає на народження третьої дитини.

Новини по темі: Світлана Тарабарова