Завантажити ще

Тарабарова пояснила, як реагує на замовчування війни Регіною Тодоренко

Тарабарова пояснила, як реагує на замовчування війни Регіною Тодоренко
Фото: instagram.com/tarabarova

Українська співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) пояснила, чому відмовлялася коментувати позицію Регіни Тодоренко, яка замовчує війну. В інтерв'ю "Зірковому шляху" артистка зізналася, що це складна для неї тема.

- Дуже складне питання для мене. Ви знаєте, вона вагітна. Я як мати двох дітей – слів не вистачає. Хочу, як і всі, вивільнити свою злість, але по-людськи я не можу. Вона не знайшла слів, на жаль. Я не можу зайняти її позицію, але я теж не можу переходити на темний бік, – сказала артистка.

Тодоренко родом із Одеси, але у соцмережах ігнорує тему війни в Україні. В одному з випусків свого YouTube-шоу Регіна заявила, що наклала вето на розмови про воєнне вторгнення Росії до нашої країни, щоб зберегти сім'ю. При цьому додала, що їм із чоловіком Владом Топаловим складно дійти спільної думки, адже вони в різному становищі.

Раніше з критикою на адресу Регіни виступили співачка Даша Астаф'єва та екс-колега телеведучої Коля Серга. Виконавець додав, що шокований реакцією Тодоренко на те, що відбувається в нашій країні.

Тарабарова та Тодоренко товаришують понад 10 років. Артистки були учасницями проекту "Фабрика зірок" і обидві виступали у складі групи Real O. Покинувши колектив, Тарабарова розпочала сольну кар'єру, а Тодоренко була ведучою тревел- шоу "Орел і Решка".