Завантажити ще

Програма "ЖВЛ" повертається в ефір "1+1" з новою парою ведучих

Програма
Фото: пресс-служба канала "1+1"

Програма "Життя відомих людей" (ЖВЛ) повертається в ефір - її покажуть на "1+1 Україна" із оновленим складом ведучих. У кадрі Микиту Добриніна змінить Тимур Мірошниченко та Віра Кекелія. Про це Людмила Барбір та Руслан Сенічкін розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

У новому сезоні глядачам покажуть героїв нашого часу – гумористів, акторів, співаків, спортсменів, волонтерів, бізнесменів, політиків та інших цікавих гостей, котрі під час повномасштабного вторгнення активно проявили свою громадянську позицію. Прем'єра нового сезону відбудеться 27 лютого.

- Поняття "зірка" дуже змінилося. Сьогодні зірки не ті, хто виходить на сцену із мікрофоном, а зовсім інші зірки. І про цих зіркок ми будемо розповідати, - додав Мірошниченко. - Всі, про кого розповідав, у тому числі й в "Сніданку з 1+1", за майже рік повномасштабної війни: Ореста Козацького, "Пташку", Михайла Діанова, Мар'яну Мамонову.

Проєкт уперше показали на "1+1" у 2019 році. Першими ведучими програми стали актор Богдан Юсипчук та співачка Tayanna. За рік артистку замінила в ефірі Віра Кекелія. З початку повномасштабної війни РФ проти України програма виходила в ефірі телеканалу ТЕТ із телеведучим Микитою Добриніним.