Завантажити ще

Актор та ведучий "ЖВЛ" Богдан Юсипчук показав свою дівчину-співачку

Актор та ведучий
Фото: instagram.com/zhvl_official.

Український актор та ведучий телешоу "ЖВЛ" Богдан Юсипчук уперше показав свою кохану Вероніку. Разом вони прийшли на допрем'єрний показ серіалу "Дикі". Фото пари оприлюднили в інстаграмі "ЖВЛ".

На знімках Вероніка позувала в чорній сукні довжини міні і в ботфортах. Богдан вийшов у світ в чорній сорочці та штанах, образ доповнили білі кросівки.

У пості зазначили, що Вероніка родом із Вінниці, професійна співачка. Юсипчук розповів про знайомство із коханою.

– Ми познайомилися з Веронікою через спільну подругу. Кілька разів зустрілися у компанії друзів, потім я запросив її на побачення. Я зрозумів, що мені цікаво з нею, і я хочу бачити її частіше. З Веронікою мені з першої зустрічі було цікаво та весело, було відчуття, що ми вже давно знайомі, – поділився телеведучий.

instagram.com/zhvl_official.

instagram.com/zhvl_official.

У липні 2021 року в мережі обговорювали весільні фото Богдана Юсипчука та ексучасниці телешоу "Холостяк" Юлії "Зайки" Бельченко. У результаті з'ясувалося, що це був перформанс із нагоди відкриття творчого простору, де відбуватимуться весільні церемонії. В інтерв'ю "КП в Україні " Юсипчук пояснив, чому дякував підписникам за привітання з весіллям, якого не було.