8 червня
Завантажити ще

Ткаченко “уважно стежить” за запуском телеканала Ukraine World News під час війни

Ткаченко “уважно стежить” за запуском телеканала Ukraine World News під час війни
Фото: facebook.com/uaworldnews

Міністерство культури та інформаційної політики “уважно стежить” за появою телеканалу Ukraine World News. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Він запідозрив “суто політичний” інтерес у запуску каналу під час війни. 

- Міністерство культури та інформаційної політики України уважно стежить за появою інформації щодо запуску «амбітного» інформаційного каналу Ukraine World News під час війни. Вочевидь, такі плани знаходяться поза зоною комерційних інтересів, а є суто політичними, - написав Ткаченко у своєму телеграм-каналі.

Міністр нагадав про указ президента, який ввів у дію рішення РНБО щодо єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану. Також у Олександра Ткаченко “є питання щодо «різнобарвного» бекграунду співпраці з різними політичними командами власника каналу Віталія Кропачова”.

Ткаченко зазначив, що МКІП не має повноважень видавати ліцензії телеканалам та ухвалювати рішення про їх створення або закриття. Він сподівається, що Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення “уважно поставиться до розгляду цього питання”.

У липні бізнесмен Віталій Кропачов купив компанію, яка володіла цифровою ліцензією "4 каналу", яким у свою чергу володів убитий нардеп-колаборант з Херсонщини Олексій Ковальов. 13 січня «Детектор медіа» повідомив, що Ukraine World News вийде в ефір 22 січня. На новому телеканалі працюватимуть актор Богдан Бенюк, автор сценаріїв студії “Квартал 95» Валерій Жидков та відомий журналіст Петро Мага. Серед співробітників каналу є ведучі та менеджери, які працювали на каналах «Інтер», «Прямий», “1+1”, Live.Network, «112 Україна», NewsOne, «Україна 24» та «Апостроф TV». У телеканала вже є сайт та соціальні мережі, зокрема YouTube-канал з інтервʼю.

У грудні стало відомо, що нові канали "ICTV 2" та "1+1 Україна" транслюватимуть розважальний контент.