Завантажити ще

Фіналістка "Холостяка-12" розповіла, як ледь не розбилася на літаку: Був запах гару

Фіналістка
Фото: instagram.com/sasha_wise28

Фіналістка реаліті СТБ "Холостяк-12" Саша Мудра розповіла в соцмережах, як одного разу ледь не розбилася на літаку. Неприємний інцидент із нею стався під час перельоту з Канкуна до Мюнхена. Тоді авіалайнер почав різко знижувати швидкість, а в салоні був сильний запах гару. За словами Мудрої, на той момент люди почали панікувати, а стюардеси намагалися всіх заспокоїти.

– Як зараз пам‘ятаю той день. Я чекала на захід сонця та була вдячна за те, що наш літак не розбився.

Трапилась така історія, що коли ми вилітали з Канкуна до Мюнхена, він почав знижувати швидкість, а у салоні був сильний запах гару. Було дуже страшно, люди починали панікувати, а стюардеси ввічливо намагались усіх заспокоїти. Якесь дивне відчуття було, немов щось може статися, але ти впевнений, що все буде добре. Це відчуття, то надія, яка завжди з’являється, щоб підбодрити. Найбільша хвиля паніки тривала хвилини три, але які три, - зазначила в Instagram Саша.

На щастя, літак вдалося розвернути назад та успішно приземлити в аеропорту Канкуна.

- Літак розвернули назад, ми змогли долетіти знов до Канкуна, а я сиділа та думала: «А й справді в падаючому літаку нема атеїстів». Впевнена, що до кожного з нас у той момент прийшла надія, до кожного своя. Ми з вами усі різні, але так схожі між собою саме тим, що ми люди, справіжні і живі. Не втрачайте себе та ії. Ніде і ніколи, - підсумувала дівчина.

У фіналі реаліті "Холостяк-12" за серце Алекса Топольського боролися Саша Мудра та Катерина Лозовицька. У підсумку головний герой подарував обручку останній, але на пост-шоу з'ясувалося, що пара розійшлася через кілька місяців після зйомок. За словами Лозовицької, причиною розриву стало те, що у них із Алексом були різні погляди на стосунки.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksandra Mudra (@sasha_wise28)

 

Новини по темі: авіакатастрофа Холостяк