Завантажити ще

Боксера Майка Тайсона вдруге звинуватили у зґвалтуванні

Боксера Майка Тайсона вдруге звинуватили у зґвалтуванні
Фото: JC Olivera/Getty Images

Ексчемпіона світу з боксу у надважкій вазі Майка Тайсона знову звинуватили у зґвалтуванні. Позов проти спортсмена висунула жінка, яка стверджує, що інцидент стався на початку 90-х після відвідування нічного клубу в місті Олбані (штат Нью-Йорк). Про це пише DailyMail.

У заяві жінки зазначено, що Тайсон зґвалтував її в лімузині, що призвело до "фізичних, психологічних та емоційних травм" за минулі роки. Невідома попросила пресу та правоохоронців зберегти її анонімність. Жінка вимагає від боксера 5 мільйонів доларів  моральної компенсації.

- Я сіла до лімузину Тайсона, щоб забрати свою подругу з її будинку. Тайсон відразу ж почав торкатися мене і спробував мене поцілувати. Я кілька разів сказала йому "ні" і попросила зупинитись, але він продовжував нападати на мене. Потім він стягнув з мене штани і жорстоко згвалтував, - згадала про те, що сталося, позивачка.

За словами невідомої, те, що сталося з нею, сильно позначилося на її психічному здоров'ї та стосунках з чоловіками.

- Внаслідок зґвалтування Тайсона я страждала і продовжую страждати від фізичних, психологічних та емоційних травм. Я відчувала провину, втрату самоповаги, сором, збентеження, смуток, гнів, депресію, тривогу, схильність до насильства, наркотичну та алкогольну залежність і розгубленість внаслідок жорстокого зґвалтування. У мене виникли проблеми на все життя, включаючи проблеми з сексом і з тим, що мене чіпають. Я не змогла підтримувати та/або розвивати здорові стосунки з чоловіками та взагалі з кимось. Я зазнала сильних емоційних страждань, включаючи, крім іншого, нічні кошмари, напади паніки та спогади.

У 1992 році Тайсон вже був засуджений за зґвалтування жінки, за що отримав три роки в'язниці та був дискваліфікований асоціацією боксу. Крім того, його перша дружина Гівенс звинувачувала його в домашньому насильстві. Жінка розповідала в інтерв'ю, що тоді у свої 40 років спортсмен страждав від кокаїнової залежності, а 2003 року подав заяву про банкрутство, розтративши близько 300 мільйонів доларів, зароблених за боксерську кар'єру.