Завантажити ще

Актор Тарас Цимбалюк офіційно розлучився з дружиною через пів року після розриву

Актор Тарас Цимбалюк офіційно розлучився з дружиною через пів року після розриву
Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk

Український актор Тарас Цимбалюк офіційно розлучився з дружиною Тіною Антоненко через пів року після розриву. Про це артист розповів в інтерв'ю YouTube-шоу "Слава+".

- Офіційно я розлучився буквально місяць тому. Я теж зарікався десь там всередині [що поки що не буду будувати нові стосунки]. Але це абсолютно неконтрольована історія. Ти можеш зустріти цю людину післязавтра, вона тебе зачепить - і все, – зазначив Тарас.

Наприкінці грудня артист підтвердив, що зустрічається з новою дівчиною. Обраницею Тараса стала ресторатор Світлана Готочкіна. Говорити про ці стосунки Цимбалюк поки що не готовий, але зізнався, що закоханих познайомила спільна подруга.

- Мої стосунки зі Світланою - вони перевершили мої очікування від наступних стосунків. Я хочу цю справу якось уберегти, проаналізувати... Просто мені здається, що це перейшло у категорію особистого, чим я не готовий поки що ділитися, - уточнив він.

Новина про те, що у Цимбалюка - нові стосунки, з'явилася у соцмережах наприкінці листопада. Тоді актор опублікував у сторіс Instagram скріншот відео, яке раніше з'явилося у профілі Світлани. Кохана актора також публікувала у сторіс серію знімків, де не було видно обличчя, але засвітилося татуювання Тараса на руці.

Цимаблюк та Антоненко були разом чотири роки, один із яких прожили в офіційному шлюбі. Дітей у пари немає.