Завантажити ще

Блогери Аліна Шаманська та Руслан Ханумак розповіли свої версії розлучення

Блогери Аліна Шаманська та Руслан Ханумак розповіли свої версії розлучення
Фото: instagram.com/shamankaa/

Інстаграм-блогери Аліна Шаманська та Руслан Ханумак заявили про розставання, але у кожного із подружжя - своя версія.

8 січня Аліна написала, що останнью краплею стало відео, на якому її коханий "треться геніталіями з іншою блогеркою в неї вдома на Різдво". Йдеться про Ганну Алхім. 

- Коли тебе публічно принижують та насміхаються під фото, де зображений твій чоловік, який треться геніталіями з іншою блогеркою в неї вдома на Різдво. І ти просиш заступитися.. А тобі відповідають: «Ми вище за такі речі». Ти набираєшся сміливості і нарешті зізнаєшся собі: значить, це не твій чоловік. Так, це не мій чоловік. Чи є дана ситуація причиною розлучення? Звісно, ні. Це просто феєрична остання крапка, - написала Аліна в інстаграмі. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Alina Shamanska (@shamankaa)

9 січня Руслан у відеозверненні до підписників заявив, що з Аліною вони розсталися ще до війни, але не афішували це. Блогер попросив не поливати брудом його близьких.

- По-перше, я нікому не зраджував – ні з ким не обіймався і не цілувався. Я заїхав зі своїм другом до його подруги на кілька годин перед поїздкою. Ми з моєю колишньою дружиною розірвали стосунки близько року тому ще до війни. Те, що ми про це не говорили публічно, це наші з нею справи, - заявив Ханумак. 

Аліна на це відповіла, що "про рік - брехня". Ймовірно, блогерка мала на увазі дату розставання з чоловіком. Також Шаманська додала, що увесь цей час вона терпіла хейт через те, що чоловік під час війни знаходився разом з нею в США.

Аліна Шаманська та Богдан Ханумак познайомилися на зйомках проєкту "55 на 5". Аліна була ведучою, а Руслан - учасником. Пара виховує сина Артура.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ruslan Hanumak (@hanumak)

Новини по темі: Розлучення Блогери