Завантажити ще

Принц Гаррі заявив про небажання сім'ї примиритися: Я хочу повернути брата та батька

Принц Гаррі заявив про небажання сім'ї примиритися: Я хочу повернути брата та батька
Фото: скріншот відео youtube.com/@ITVNews

Принц Гаррі заявив, що британська королівська родина не готова до примирення з ним після виходу скандальної документалки Netflix "Гаррі та Меган". Про це спадкоємець британського престолу розповів в інтерв'ю каналу ITV та американському каналу CBS News напередодні виходу мемуарів. Прем'єра випуску відбудеться 8 січня.

- Я хотів би повернути свого батька, я хотів би повернути свого брата, - каже Гаррі у відео.

У трейлері принц не назвав імена членів сім'ї, але розповів, що "вони не виявили жодної готовності до примирення". Він вважає, що Букінгемський палац не зміг захистити їх із Меган сім'ю до того, як вони відійшли від обов'язків старших членів монаршої родини.

- Тому, коли останні шість років нам кажуть: "Ми не можемо зробити заяви, щоб захистити вас", але роблять це для інших членів сім'ї, настає момент, коли мовчання стає зрадою, - сказав герцог Сассекський.

Гаррі також згадує про "витік та підкидання" інформації для ЗМІ, додаючи, що "йому потрібна сім'я, а не установа".

- Їм здається, що нас краще виставляти лиходіями, проте не виявили жодної готовності до примирення, - каже він у ролику.

Представники ITV заявили, що інтерв'ю принца Гаррі буде присвячено його особистим стосункам та "досі невідомим деталям" смерті його матері, принцеси Уельської Діани.

Книга мемуарів принца Гаррі, що отримала назву "Spare" (Запасний), надійде у продаж 10 січня 2023 року. У ній йтиметься про події, які відбулися в житті Гаррі після трагічної смерті матері, принцеси Діани. Читачам також буде доступна електронна та аудіоверсія, яку озвучить сам принц Гаррі. Вартість одного екземпляра книги – 32 долари.