Завантажити ще

Мемуари принца Гаррі під назвою "Запасний" вийдуть у січні 2023 року

Мемуари принца Гаррі під назвою
Фото: Кріс Джексон/Getty Images

Перша з трьох книг мемуарів британського принца Гаррі, яка отримала назву Spare ("Запасний"), надійде у продаж 10 січня 2023 року. Її вихід анонсувало видавництво Penguin Random House. Книга налічує 416 сторінок і вийде 16 мовами (української серед них немає), повідомляє The Daily Mail.

За даними джерела, за вихід мемуарів принц Гаррі отримає 42,6 мільйона доларів. 20 мільйонів він вже отримав у якості авансу. З них 1,5 мільйона передав благодійному фонду Sentebale та ще близько 350 тисяч доларів - організації WellChild, яка допомагає тяжкохворим дітям. Вартість одного екземпляра – 32 долари. Читачам також буде доступна електронна й аудіоверсія першого видання мемуарів, яку озвучив сам принц Гаррі.

У пресрелізі Penguin Random House звернули увагу, що у книзі йтиметься про події, які відбулися в житті Гаррі після трагічної смерті матері, принцеси Діани.

"Коли поховали принцесу Діану, принцесу Уельську, мільярди людей цікавило, про що думають принци і що відчувають і яким буде відтепер їхнє життя. Для Гаррі це нарешті його історія", - зазначило видавництво.

Планувалося, що мемуари вийдуть у продаж восени 2022 року, проте після смерті бабусі, королеви Єлизавети II, принц попросив про відстрочку, щоб внести правки, які могли б завдати шкоди пам'яті монарха.

Фото: twitter.com/penguinrandom

Фото: twitter.com/penguinrandom

Новини по темі: Книги Принц Гаррі