Завантажити ще

Принц Гаррі відвідав Африку без дружини та дітей

Принц Гаррі відвідав Африку без дружини та дітей
Фото: Кріс Джексон - басейн/Getty Images

Принц Гаррі продовжує присвячувати себе благодійності та громадській роботі. Герцог Сассекський відвідав Мозамбік без дружини Меган Маркл та двох дітей як президент некомерційної неурядової організації «Африканські парки», яка координує діяльність національних парків у різних країнах Африки. Про це повідомляє журнал HELLO!

Разом із принцом Мозамбік відвідали деякі захисники природи зі США, які давно хотіли здійснити подібну поїздку до країн Африки. За даними журналістів, Гаррі зупинився в готелі Vilanculos Beach Lodge - розкішному пляжному курорті, який вважається одним із найкращих готелів у Віланкуло. Про його приїзд стало відомо після того, як герцог сфотографувався із шанувальником в аеропорту.

Принц Гаррі з дитинства неодноразово відвідував Африку, беручи участь у багатьох благодійних проєктах. Він почав співпрацювати з благодійною організацією «Африканські парки» у 2016-му, а за рік він очолив її. Провівши три місяці в Намібії, Танзанії, Південній Африці та Ботсвані, герцог взяв участь у програмі «500 слонів» - у великому проєкті з переселення слонів у місця, що найкраще підходять для їхнього проживання.

Про свою любов до цього континенту принц згадував привселюдно. Нещодавно на одному з виступів у Нью-Йорку Гаррі зізнався, що Африка назавжди пов'язана в його серці з двома улюбленими жінками в житті - мамою принцесою Діаною та дружиною Меган Маркл.

На початку серпня принц Гаррі зателефонував парамедику "Тайрі" після її звільнення з російського полону. Вона сказала, що він "рішуче і щиро" говорив про війну.

Принц прибув до Мозамбіку разом із захисниками природи зі США Фото: twitter.com/emorier

Принц прибув до Мозамбіку разом із захисниками природи зі США Фото: twitter.com/emorier

 

Новини по темі: подорожі Принц Гаррі