Завантажити ще

Олексій Суханов з командою "Говорить Україна" запустив своє шоу на YouTube

Олексій Суханов з командою
Фото: скріншот youtube.com/Говорити Суханов

Телеведучий Олексій Суханов запустив власне шоу на YouTube "Говорить Суханов" та показав тизер до нього. Шоумен не розкрив деталі нового проєкту, але зазначив, що йому вдалося зберегти команду, яка працювала з ним над ток-шоу "Говорить Україна" та "Вечір з Україною".

- Це для мене важливо за двох обставин. По-перше, це порятунок команди. Я повинен підкреслити справжню відповідальність Ахметова, який не кинув своїх працівників навіть у такій складній для себе ситуації. Він заплатив людям і заплатив достатньо, аби в них були гроші годувати свої сім’ї і наразі вижити. Проте команда "Говорить Україна" - вона ж належить не до ТК, це був продакшен. Продакшен таких грошей не заплатив. Саме тому для мене вкрай важливий порятунок команди, - поділився Олексій в інтерв'ю YouTube-каналу "Зірковий". - По-друге, я вважаю, що те призначення, яке було у "Говорить Україна", воно зараз в мільйон разів важливіше. Тому що ми маємо говорити. Не кваплячись, відверто. Ми маємо вислуховувати один одного. Ми маємо таким чином підтримувати.

Суханов зізнався, що з моменту закриття телеканалу "Україна" йому пропонували роботу інші мовники, але він хотів працювати зі своєю командою.

- Це була найголовніша умова, коли до мене зверталися з пропозиціями, першою умовою був перехід із командою. Тому що це твоя складова. Як можна викинути, відкараскатися від тих, хто тебе створив, хто увесь цей час був з тобою? Як? Хіба це не зрада, хіба це не потворність якась? Це було єдиною умовою. Для когось це було вкрай важко, тоді не складалось, хтось казав – добре, ми подумаємо, хтось погодився. Але поки що говорити зарано., - уточнив журналіст.

Випуски нового проєкту "Говорить Суханов" виходитимуть на базі YouTube-каналу шоу "Говорить Україна", який має понад 1,2 млн підписників. В анонсі телеведучий зустрічає героїв свого соціального шоу просто на вулиці.

Новини по темі: youtube Олексій Суханов