Завантажити ще

Олексій Суханов розповів, що зробив зі своїм російським паспортом

Олексій Суханов розповів, що зробив зі своїм російським паспортом
Фото: instagram.com/suhanov.official

Ведучий програми "Говорить Україна" Олексій Суханов зізнався, що зробив із російським паспортом після того, як став громадянином України. В інтерв'ю "Слава+" 1 травня журналіст розповів, що з радістю б позбувся його, але поки що чекає, коли зможе переоформити нерухомість в Юрмалі, яка записана на російський документ.

- Я його хотів спочатку спалити... але я його не спалив, - поділився Суханов. - У мене два російські паспорти, загорнув у папір і поклав. Чому? Тому що квартира у мене в Юрмалі оформлена на російський паспорт. Тільки це наразі мене стримує від того, щоб його або викинути, або написати там "путін ***ло" та відправити листом до російського посольства чи російського МВС.

Олексій додав, що з початку війни знайомі пропонували йому скористатися можливістю залишити Україну за паспортом РФ, але він не став їх слухати.

- Одна знайома мені зателефонувала і спитала: "А чому ти не виїжджаєш?" А як я можу виїхати, я взагалі не бачу сенсу виїжджати. Я тут мешкаю, працюю. Тут мій будинок, куди я поїду. Я просто поклав трубку, – уточнив телеведучий.

Телеведучий подав документи на одержання українського громадянства ще у 2014 році, але здійснити мрію зміг лише через вісім років у січні 2022-го.

Олексію Суханову 48 років. Він закінчив Московський державний університет комерції. Працював ведучим на російських телеканалах "Дощ", "ТВ3", "РЕН ТВ". З квітня 2012 року веде ток-шоу "Говорить Україна".

Новини по темі: Олексій Суханов