Завантажити ще

Анджеліна Джолі пішла з ООН після 20 років роботи

Анджеліна Джолі пішла з ООН після 20 років роботи
Фото: Getty Images

Американська акторка Анджеліна Джолі пішла з поста посла доброї волі ООН у справах біженців після 21 року гуманітарної роботи. У спільній заяві сказано, що Джолі надалі для захисту прав біженців хоче співпрацювати з місцевими організаціями та розширити коло питань, якими вона опікується.

-  Я продовжуватиму робити все, що в моїх силах, у наступні роки, щоб підтримати біженців та інших переміщених осіб. Після 20 років роботи в системі ООН я відчуваю, що настав час для мене працювати по-іншому, безпосередньо співпрацюючи з біженцями та місцевими організаціями та підтримуючи їхню адвокацію для пошуку рішень, - заявила акторка.

Джолі співпрацює з ООН з 2001 року, а в 2012 році вона стала послом у справах біженців. За цей час Джолі здійснила понад 60 місій у різні країни, включаючи Сирію, Ємен, Афганістан і М’янму.

У травні Джолі відвідала Україну, але в ООН тоді заявили, що акторка приїхала з власної ініціативи. Ця поїздка стала першою ознакою того, що Джолі готується розлучитися з глобальною організацією. У есе для журналу Time акторка натякала на своє розчарування ООН, тому що організація захищає перш за все інтереси провідних держав світу.

Фото
Фото
16 Грудня 202220:15
Новини по темі: ООН Анджеліна Джолі