Завантажити ще

Соліста Backstreet Boys Ніка Картера звинуватили у зґвалтуванні

Соліста Backstreet Boys Ніка Картера звинуватили у зґвалтуванні
Фото: Scott Legato/Getty Images

Учасника гурту Backstreet Boys Ніка Картера звинуватили у зґвалтуванні. Звинувачення проти співака висунула дівчина на ім'я Шеннон Рут. Прихильниця, яка страждає на аутизм і церебральний параліч, стверджує, що в 2001-му Картер, якому на той момент був 21 рік, заманив її після концерту в автобус, напоїв і змусив зайнятися оральним сексом. На пресконференції Рут додала, що після зустрічі з артистом вона заразилася ВПЛ, який передається статевим шляхом.

- Останній 21 рік були сповнені болем, сум'яттям, розчаруванням, соромом і каліцтвом, які є прямим результатом того, що Нік Картер зґвалтував мене. Незважаючи на те, що я аутистка і живу з церебральним паралічем, я вважаю, що ніщо не вплинуло на мене сильніше... ніж те, що він зробив зі мною, - цитує дівчину Rolling Stone.

Рут додала, що Картер намагався її залякати, щоб вона мовчала про те, що сталося. Дівчина вимагає виплатити їй 30 млн доларів моральної компенсації.

Артист висунуті проти нього звинувачення заперечує. Адвокат музиканта вважає, що Рут маніпулюють, змушуючи висувати хибні відомості, оскільки вони часто змінювалися під час пресконференції.

- Ця заява про інцидент не лише юридично необґрунтована, а й абсолютно не відповідає дійсності, - зазначила юрист Майкл Хольц у коментарі Page Six.

Раніше модель і бізнесвумен Періс Хілтон розповіла, що у 16 років пережила сексуальне насильство у школі.