28501
0
19 квiтня
Завантажити ще

Періс Хілтон розповіла про пережите у 16 років сексуальне насильство в школі

Періс Хілтон розповіла про пережите у 16 років сексуальне насильство в школі
Фото: Джерітт Кларк/Getty Images

Американська модель і світська левиця Періс Хілтон розповіла, що у 16 років пережила насильство з боку працівників школи-інтернату Provo Canyon School, до якого вона потрапила через бунтарський характер. За словами зірки, у 90-х персонал установи проводив ученицям "медогляд шийки матки". Лише через роки знаменитість зрозуміла, що це було не що інше, як сексуальне насильство.

- Це мала бути школа, але уроки були взагалі неважливі. На мене постійно кричали з того моменту, як я розплющувала очі вранці, і до вечора, поки я не лягала спати. Це було безперервне катування... Пізно вночі, було десь 3-4 години, вони повели мене та інших дівчаток у кімнату для так званого "медичного огляду". Це було навіть не з лікарем. Там було кілька різних працівників, які поклали нас на стіл і засовували пальці в нас, - розповіла Періс у матеріалі The New York Times. - Я не розуміла, що вони роблять. Але це точно були не лікарі. Це було страшно, і я ці спогади блокували багато років, але тепер, оглядаючись на це як доросла людина, розумію, що це було сексуальне насильство.

Періс зізналася, що тоді попросила працівників школи не робити цього, але її залякали, змусивши мовчати про те, що сталося. Хілтон додала, що вирішила розповісти про пережите, щоб допомогти дівчатам уникнути подібних ситуацій.

- Я плакала, поки вони мене тримали, і казала: "Ні!" Вони просто сказали: "Заткнися. Лежи спокійно, або підеш у карцер". Мені важливо розповісти про ці болючі моменти, щоб я могла зцілитися і допомогти покінчити з цим насильством, - уточнила модель у коментарі Page Six.

У липні суд виправдав Рікі Мартіна, якого 21-річний племінник звинуватив у домаганнях. Хлопець стверджував, що Мартін здійснював фізичні та психологічні напади на нього під час їхніх стосунків протягом семи місяців. Згідно із законодавством країни, за такі дії Мартіну загрожувало до 50 років позбавлення волі.

Новини по темі: насилие періс хилтон