28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Дві жінки звинуватили Кріса Нота у зґвалтуванні на тлі виходу продовження "Сексу у великому місті"

Дві жінки звинуватили Кріса Нота у зґвалтуванні на тлі виходу продовження
Фото: instagram.com/chrisnothofficial

Американського актора Кріса Нота звинуватили у двох зґвалтуваннях. The Hollywood Reporter 16 грудня оприлюднив розповіді жінок, які звернулися до видання окремо з різницею у кілька місяців. Матеріал вийшов після показу на HBO Max перших серій довгоочікуваного продовження “ Сексу у великому місті ”.

Інциденти сталися з різницею в десять років - у Лос-Анджелесі в 2004 році і в Нью-Йорку в 2015 році. Зої (ім'я змінено) зараз 40 років, і вона працює в індустрії розваг, а журналістові Лілі (ім'я змінено) 31 рік.

За словами Зої, 2004-го їй було 22 роки, вона переїхала до Лос-Анджелеса і працювала у фірмі, з якою співпрацювали Нот та інші знаменитості. 49-річний актор фліртував із дівчиною та придбав її номер. "Це був пік "Сексу у великому місті". Він був для нас як бог", - зазначила Зої.

Нот запросив її до Західного Голлівуду, де мав квартиру. У цьому ж будинку жив її друг. Коли вони були біля басейну з подругою, Нот залишив книгу і попросив Зої принести, після того як вона її подивиться. Коли вона увійшла в квартиру, то актор поцілував її, притяг до себе, підвів до ліжка, зняв із шорти та плавки і почав ґвалтувати ззаду. На запитання: "Ти можеш дістати хоча б презерватив?", Кріс Нот нібито посміявся.

Лілі у 2015 році була офіціанткою у VIP-секції нью-йоркського нічного клубу і їй було 25. Акторові було 60, він також дізнався номер дівчини та запросив на вечерю у місце, де Керрі Бредшоу святкувала 30-річний ювілей. Коли вона прийшла, то кухня закрилася, і вони пили вино в барі. Надвечір Лілі надто багато випила. Коли ресторан закрився, Кріс Нот сказав, що його квартира поряд. Лілі визнала, що їй слід бути твердішою і піти. За її словами, він засунув свій член їй у рот.

Кріс Нот спростував звинувачення у коментарі виданню.

- Звинувачення проти мене, висунуті людьми, яких я зустрічав багато років, навіть десятиліть тому, категорично хибні... Зустрічі були узгодженими... Я не знаю напевно, чому ці історії спливають зараз, але я знаю одне: я не нападав на цих жінок, - заявив він.

"Секс у великому місті" транслювався з 1998 до 2004 року. 9 грудня 2021 року відбулася прем'єра нових епізодів під назвою "І просто так". Герой Кріса Нота Містер Біг помирає наприкінці першої серії після інтенсивних занять на тренажері Peloton. Компанії довелося робити заяву, що, враховуючи образ героя, заняття допомогли відстрочити його серцевий напад, а також зняти рекламу з живим містером Бігом та його інструктором Алегрою.

Крісу Ноту зараз 67, він одружений із 39-річною актрисою Таре Вілсон.