Завантажити ще

Кріса Брауна звинуватили у зґвалтуванні: жертва подала позов на 20 мільйонів доларів

Кріса Брауна звинуватили у зґвалтуванні: жертва подала позов на 20 мільйонів доларів
Фото: instagram.com/chrisbrownofficial

Американського співака Кріса Брауна звинуватили у зґвалтуванні. Жертва подала на нього до суду та вимагає 20 мільйонів доларів за моральну шкоду. Про це пише TMZ.

Американська виконавиця та хореограф Джейн Доу стверджує, що інцидент стався у 2020 році, під час вечірки на яхті репера P.Diddy у Майамі. За словами дівчини, Кріс схопил телефон її подруги, з якою вона спілкувалася по FaceTimі, та запросив на вечірку. Коли Джейн приїхала, співак покликав її на кухню, щоб випити.

- На кухні Кріс дав їй склянку зі змішаним напоєм, і вони почали розмовляти. Після того як Доу випила напій, почала відчувати "раптову незрозумілу зміну у свідомості", - йдеться у позові.

Жертва стверджує, що Браун нібито підмішав у її напій психоактивні речовини, через що вона почала засипати і не могла чинити опір. Після цього співак роздягнув її і зґвалтував. Наступного дня Кріс зателефонував їй і нібито зажадав, щоб вона прийняла пігулки для екстреної контрацепції.

Адвокати Доу заявили, що тоді дівчина не стала заявляти на музиканта до поліції, бо "була студенткою і не знала, як вчинити". Джейн також стверджує, що те, що сталося, викликало у неї "серйозні емоційні страждання". Представники Брауна позов не коментували.

32-річний Кріс Браун не вперше звинувачується у зґвалтуванні. У 2018 році співака звинувачували в організації вечірки, де зґвалтували жінку, у 2019-му співака затримали у Франції за звинуваченням у груповому зґвалтуванні. У 2009 році Браун отримав 5 років умовного засудження та 180 днів громадських робіт за побиття своєї екс-дівчини співачки Ріанни.

Новини по темі: Знаменитості