Завантажити ще

Єфросиніна розповіла, як ледь не загинула на святі Горбунова: Провалилась під воду

Єфросиніна розповіла, як ледь не загинула на святі Горбунова: Провалилась під воду
Фото: youtube.com/Маша Єфросиніна

Телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, як чотири роки тому мало не загинула на дні народження шоумена Юрія Горбунова. У новому випуску проекту "Дорослі дівчатка" Єфросиніна згадала, що у розпал свята на плоту під нею провалилися дошки і вона пішла під воду, натрапивши на металеві штирі.

- Я з букетом квітів, Тимур трохи позаду. Я приходжу вітати Юру, дарую йому квіти, бачу Катю Осадчу десь за 10 кроків від мене... Купа людей, аперитив, усі п'ють, співають, діджей....І саме я роблю три кроки... піді мною провалюються дошки, я йду під воду. Але, під водою стирчить штир, який протикає мені стегно, м'яку його частину... за сантиметр від мого живота. У мене там тепер шрам. Тобто, ще б один сантиметр і він би мене повністю проткнув і виліз, с*ка, десь тут (в районі грудей – Авт.), але я вже була б мертва. Я виринаю в шоці. Далі я дуже погано все пам'ятаю... Швидка, Тимур мене відвіз, мене зашивали, далі МРТ. У мене був такий шок, що я знепритомніла від болю. Шок був, бо розірвалися тканини. Тільки пам'ятаю, що коли я провалювалася в це безпам'ятство від болю, то думала про одне, що реально могла померти, - згадала Маша.

Після того, що сталося, близький друг Маші Юрій Горбунов порадив їй сходити до знахаря. Жінка, до якої звернулася телеведуча, розповіла, що винуватицею цього є її колега, яка за допомогою ритуалів намагалася зіпсувати їй кар'єру.

- Я пам'ятаю, як цей штир, що проходить крізь мою ногу... Щось мене врятувало. Я з того часу почала у щось вірити. До цього я якось не вірила у вищу силу. Але в той же час думала "Чому зі мною? Як так могло статися?" Юра не давав мені права це розповідати, тому я не заглиблюватимусь у подробиці. Але саме він подзвонив мені наступного дня, коли я лежала в лікарні, дізнався, як мої справи і сказав, що він би мені порадив звернутися до якоїсь людини, яка знає... "Бо це, Маруська, щось не те", - уточнила Єфросиніна. – Вона сказала, що мені реально зроблено на "професійну смерть". З 2014 року, коли я звільнилася з Нового каналу, у мене дійсно ніяк не складалася кар'єра. Що не шоу, то невдача, якийсь кастинг, то мене не беруть... йду на якісь проби й у відповідь: "Ви нам дуже подобаєтеся". Але проект не запускається... Тут "Ви дуже класні, але у нас бюджет проекту не затверджений". Три-чотири роки мені ось не ну пре... Нічого. Тобто моя кар'єра стала просто на гальма. Але [це зробили] не тільки на "професійну смерть", а на те, що я завжди "ходитиму по лезу". Зі мною завжди щось фізично траплятиметься, а там, як піде - проткне мене штир чи не проткне. Сказала, що це моя колега, якій не дає спокою моя кар'єра і мої великі проекти. Хто це – не знаю.

Раніше в інтерв'ю "Ходят слухи" Єфросиніна зізналася, що останні два роки до повномасштабної війни відчувала новий "зліт" у кар'єрі. Графік телеведучої було розписано до грудня 2022-го, але всі плани на майбутнє перекреслив напад РФ. Наразі Маша переважно займається соціальними та благодійними проектами, а її фонд надає допомогу постраждалим у війні українським жінкам та дітям.

Новини по темі: Події Маша Єфросиніна