Завантажити ще

Каньє Уест оголосив про балотування в президенти США і запропонував посаду Дональду Трампу

Каньє Уест оголосив про балотування в президенти США і запропонував посаду Дональду Трампу
Фото: Getty Images

Американський репер Каньє Уест опублікував проморолик своєї передвиборної кампанії #YE24. Таким чином артист офіційно оголосив, що знову балотується в президенти США у 2024 році. 

В одному із роликів Вест сидить у штаб-квартирі свого бренду Yeezy в Лос-Анджелесі та розмовляє з британським активістом Майлом Яннопулосом, відомим своєю критикою ісламу, фемінізму та атеїзму. Під час розмови Уест каже, що пропонував екс-президенту США Дональду Трампу доєднатися до його кампанії та стати віце-президентом у разі перемоги Уеста.

- Трамп почав кричати на мене за столом, кажучи, що я програю, - розповів Каньє у ролику. 

За словами Веста, Трамп під час розмови погано відгукувався про його колишню дружину Кім Кардаш'ян. У 2018 році Кім зустрічалася з Трампом у Білому домі, щоб обговорити тюремну реформу та амністію.

У коментарі Axios Трамп підтвердив, що розмовляяв із Уестом у своєму маєтку в Мар-а-Лаго. На початку жовтня Трамп і сам оголосив, що йде в президенти.

Каньє Уест балотувався на пост президента США у 2020 році і набрав 60 тисяч голосів. Репер не раз говорив, що планує балотуватися на виборах 2024 року.

Новини по темі: Дональд Трамп Каньє Уест