19 червня
Завантажити ще

Остапчук вибачився за вечірку у День пам'яті Голодомору: Важко пояснити, як я міг не подумати, скільки болю за ним стоїть

Остапчук вибачився за вечірку у День пам'яті Голодомору: Важко пояснити, як я міг не подумати, скільки болю за ним стоїть
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Український телеведучий Володимир Остапчук вибачився за недоречні сторіс з вечірки у Львові, яку влаштував блогер Олександр Заліско у День пам'яті жертв Голодомору, 27 листопада. Остапчук був запрошений ведучим на захід та розмістив в інстаграмі фото з підписом "Голодна туса блогерів", через який у соцмережах спалахнув скандал.

- Друзі, хочу вибачитися за ті недоречні сторіси 27 листопада, де я працював ведучим, і які дали можливість скомпрометувати мене та мою позицію, - написав Остапчук 29 листопада в інстаграмі.

Він наголосив, що жодним чином його сторіс не мали відношення до Дня пам'яті.

- Навіть самому собі мені складно пояснити, як я міг не подумати в ту мить, який це день і скільки болю та смутку за нимстоїть... Я не можу повернутися минулої суботи і змінити свій вчинок, але я можу вибачитись за нього, - зазначив він. Ведучий додав, що вшановує і поважає День пам'яті жертв Голодомору, а в коментарях заявив, що обидва брати його дідуся померли від голодомору.

Дівчина Остапчука, Христина Горняк, підтримала його у коментарях.

- Я тобою пишаюся! І знаю, який ти в душі! Жаль, що хайп який до тебе не має відношення, розцінили так…. Люди, давайте будемо добрішими і не такими лицемірними! - Закликала  Христина.

Інші коментатори розійшлися в поглядах. Дехто вважає, що вибачення вже нічого не змінять, до того ж запізнілі. Інші зазначають, що, як би там не було, Остапчук – єдиний із усієї тусовки, хто вибачився, і це гідний вихід із ситуації. Ряд фоловерів пише, що вибачатися Володимиру взагалі нема за що, адже вести заходи - його робота.

У своїх сторіс Христина також не оминула уваги ситуацію з Остапчуком.

- Вова перед тим, як бере замовлення на роботу не відкриває календар, щоб подивитися, яке свято, чи жалоба цього дня… Давайте будемо чесними, ви відкриваєте календар, щоб подивитися, чи святкувати ваш ДР чи ні, у зв'язку з жалобами, чи церковними, наприклад, святами? – написала вона.

Що трапилося

Український блогер-мільйонник Олександр Заліско потрапив у скандал через гучне святкування свого 29-річчя. Він організував розкішну вечірку із елементами еротики у львівському Будинку вчених. На паті прийшло багато українських блогерів-мільйонників - зокрема, Наталі Литвин (1 млн підписників), Таня Самбурська (1,5 млн), Валерія Юрченко (1,3 млн), Саша Бо (1,9 млн). Все відбувалося у річницю Голодомору, фото та відео з вечірки потрапили до мережі (за допомогою сторіс блогерів, які, звичайно, не могли втриматися), у тому числі фото з підписом: "Блогерська голодна туса", який був розцінений як глузування з пам'ятного дня через слово "голодна".

Сам винуватець урочистостей не розкаявся, навпаки – був задоволений, що про його вечірку заговорила вся Україна.

- Наскільки сильно піднялася ця тема в інтернеті, і наскільки швидко всі стали суперправильними. Тобто всі 27 числа не дивилися ніякого телебачення, не ходили до ресторанів, не співали, не слухали музику прямо всі 27 числа сумували цілий день? - сказав Заліско у відео, записаному після того, як спалахнув скандал.

Після резонансу у соцмережах та ЗМІ у Львові поліція склала протокол на чернівецького блогера Олександра Заліска, який у річницю Голодомору влаштував гучну еротичну вечірку з нагоди свого дня народження.

Чернівецькому блогеру інкримінують порушення карантинних вимог під час святкування дня народження у Будинку вчених у Львові. Йому доведеться сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.