21 травня
Завантажити ще

Команда "Голосу країни" відповіла на критику зйомок фіналу шоу в метро

Команда
Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Команда проекту "Голос країни" відповіла на хейт через зйомки фіналу шоу у столичному метро. Під публікацією з анонсом фіналу підписники поскаржилися, що зазнають "незручностей" через закриту станцію метро, доки телеканал знімає проєкт. Проте станцію "Хрещатик" закрили у цілях безпеки в перший місяць війни, оскільки над нею знаходиться урядовий квартал. 

– Ця станція метро офіційним указом закрита з перших місяців війни, а також стала значним місцем зустрічі киян, проведення подій і навіть запису інтерв'ю Президента, - відповіла підписникам у коментарях команда проекту.

Ведуча "Голосу країни" Катерина Осадча написала, що зйомки проєкту важливі я укості символу мужності українців. 

- Голос - всесвітній формат і завтра в різних куточках світу від Чілі до Франції, від США до Норвегії телевізійники, виробники формату, глядачі і прихильники "Голосу" будуть спостерігати за тим, як незламні українці попри все роблять свою справу, попри все випускають прямий ефір шоу з укриття, зі станції метро. По всьому світі люди бачать банери з закликом "Be brave like Ukraine”, ми підтверджуємо цей слоган про нас, - написала Осадча.

Через війну в Україні "1+1" разом із форматниками шоу повністю змінили концепцію фіналу проєкту. Сцена, встановлена в метро, буде у вигляді "сонця", яке повністю оточене справжньою українською пшеницею. У фінальному епізоді також зміняться правила. Вибір переможця проходитиме у два етапи. Спочатку перед глядачами виступлять усі 16 фіналістів, після чого тренер розподілить 100% своїх голосів між 4 учасниками своєї команди, які будуть додані до результатів голосування глядачів. Лише один учасник із команди тренера, який набрав найбільшу кількість балів, пройде в наступний тур.

У другому етапі прийняті голоси за чотирьох суперфіналістів буде анульовано, а глядачі ще раз обиратимуть свого фаворита. Спеціальними гостями фіналу шоу стануть гурт "Антитіла", музикант SHUMEI, а також захисниця заводу "Азовсталь" Катерина Поліщук з позивним "Пташка".

Так виглядає сцена

Так виглядає сцена "Голосу країни" у метро Хрещатик. Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Фото: скріншот instagram.com/goloskrainy_official

Фото: скріншот instagram.com/goloskrainy_official

 

 

Новини по темі: метро Голос країни