Завантажити ще

Володимир Дантес на "Голосі країни" подарував букет учасниці команди Дорофєєвої

Володимир Дантес на
Фото: скриншот видео youtube.com/Голос країни

Ексчоловік Надії Дорофєєвої співак Володимир Дантес несподівано з'явився у першому епізоді "Нокаутів" шоу "Голос країни-12", яке наразі виходить на телеканалі ТЕТ. Артист вийшов на сцену, щоб підтримати учасницю команди Дорофєєвої Наталію Ніколаєнко, яка виконала кавер на його пісню "Саша". Співак подякував дівчині за душевний номер та подарував їй букет квітів. Потім Дорофєєва попросила екскоханого заспівати разом із її підопічною, на що Дантес із радістю погодився.

Надії сподобалася індивідуальність та запальний виступ Наталії, але її радник у "Нокаутах" Артем Пивоваров зазначив, що пісня не підійшла за стилем артистці, й запропонував їй заспівати уривок зі свого треку. Після обговорення номеру Надя уточнила, що Наталя не зовсім "конкурсна" співачка, проте дала їй шанс і запропонувала зайняти один з трьох стільців у її команді.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес оголосила про розставання у березні після 10 років стосунків. Для шанувальників пари їхній розрив став несподіванкою, проте сама Надя зізналася, що подружжя обмірковувало це рішення пів року.