Завантажити ще

Українські першокласники в Грузії зворушили Олю Полякову віршем про рідну мову

Українські першокласники в Грузії зворушили Олю Полякову віршем про рідну мову
Фото: instagram.com/polyakovamusic.fanteam

Українські першокласники зворушили до сліз Олю Полякову віршем про рідну мову під час зустрічі у Тбілісі. Маленькі шанувальники зачитали їй твір Оксани Забужко "Рідна мова", заспівали пісню "Ой у лузі червона калина", а також презентували свої малюнки та листи для військових і дітей, які залишилися в Україні, з побажанням удачі та сили. Зворушливими кадрами співачка поділилася в Instagram.

Полякова відвідала українську школу №220, де навчаються нині діти біженців із Херсона, Маріуполя, Одеси та інших міст. Освітній процес перших-четвертих класів там відбувається за українською програмою та з українськими вчителями. Судячи з кадрів, серед школярів було чимало шанувальників самої співачки.

- Я ваша фанатка, слухаю ваші пісні із чотирьох років. Ви для мене найкраща співачка, я дуже хотіла вас побачити. І сподіваюся, що ми ще раз зустрінемося з вами в Україні, – зачитала один із листів Оля.

Артистка знаходиться в Грузії останній місяць, де проводить репетиції та змагається за кубок шоу "Танці з зірками" у парі з танцюристом Максом Єжовим. Конкуренцію Полякової у грузинській адаптації проєкту склали модель Саломе Гвініашвілі, блогер Тетя Тектурманідзе, актриса Анна Амілахварі, актор Лаша Гургенідзе, співак Нодіко Татішвілі. Одним із суддів шоу в Грузії є екс-"Холостяк" та учасник "Танців з зірками" в Україні Іраклі Макацарія.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 𝕄А𝔻𝕆ℕℕ𝔸 (@polyakovamusic.fanteam)

 

Новини по темі: Діти Оля Полякова