Завантажити ще

Оля Полякова зізналася, скільки їй років насправді та чому приховувала справжній вік

Оля Полякова зізналася, скільки їй років насправді та чому приховувала справжній вік
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Українська співачка Оля Полякова вперше публічно обговорила свій справжній вік та пояснила, з яких міркувань раніше приховувала його. Камінг-аут відбувся у новому випуску програми "Дорослі дівчатка", повідомляє 3 червня ТСН.

Полякова торкнулася цієї теми в діалозі з ведучою - Машею Єфросініною, яка вела розмову про те, що кожна з них, "дорослих дівчаток", чогось досягла у свої роки. Про себе Єфросиніна уточнила - "в свої 42", і тут Полякова зізналася, що їй 43 роки, а не 38, як прийнято рахувати.

Так, вона зізналася, що насправді їй 43 роки, а не 38, як досі говорили у ЗМІ. Про це вона сказала, коли Єфросиніна розповідала, що нарешті кожна з них досягла чогось у свої Маша – 42 роки, і тут Оля додала, що їй 43.

- Ніколи не говорила про свій вік, а тепер говорю. Я приховувала свій вік. Мені здавалося це важливим, мені здавалося, що я так виглядаю і ніхто не дає мені мій вік, чому я повинна його називати, - сказала співачка.

Глибинна причина, за словами Полякової, не в тому, що вона хотіла, щоб її сприймали юнішою. Співачку обтяжувало, що у свої 30 (коли і було прийнято рішення "скостити" п'ять років) не досягла успіху, а її легковажні пісні не відповідають реальному віку.

- Я була ніхто, хоча вже років 15 працював як клятий кінь. Мої пісні слухали лише мої родичі. У 30 років, у мене був день народження величезний, на який прийшли ЗМІ. І вони мене запитували: "Скільки вам років?", і мені тоді здалося, що в 30 років бути зіркою-початківцем і співати нехитрі пісеньки це якось соромно і тому я сказала, що мені 25. І з тих пір мені було 25 і всі ЗМІ писали мені вік на п'ять років менше, – пояснила Полякова.

Коли позаминулого року у "Вікіпедії" з'явилася справжня дата її народження, Суперблондинка запанікувала:

- Я вила, наче хтось помер. Мені здавалося, що це так ганебно. Тут ще навалилося, що я стільки часу брехала, – поділилася Полякова.

Але коли розпочалася війна, всі ці комплекси та умовності пішли на другий план, зізнається Оля Полякова. На її думку, цифри у паспорті - ніщо порівняно з зруйнованими кар'єрами та втраченими життями.

Раніше Оля Полякова та Маша Єфросиніна фото "при параді" підтримали флешмоб Лесі Нікітюк для ЗСУ. А на своєму концерті в рамках благодійного туру США на підтримку України Полякова співала українські пісні та показала звернення Зеленського.