Завантажити ще

Принц Гаррі зателефонував парамедику "Тайрі": Надихнув на боротьбу

Принц Гаррі зателефонував парамедику
Фото: facebook.com/julia.paevska

Парамедик Юлія Паєвська (позивний - "Тайра"), яка зараз бере участь у "Іграх непокорених", поспілкувалася телефоном із принцом Гаррі. Про це пише Daily Mail.

Принц Гаррі є ініціатором проведення цих змагань і, коли дізнався про участь у них легендарного парамедика, вирішив зателефонувати та підтримати Юлію.

Сама Тайра розповіла, що герцог Сассекський зателефонував їй за тиждень після того, як її звільнили з російського полону. Вона сказала, що він "рішуче і щиро" говорив про війну.

– Він просто надихнув мене продовжувати боротьбу. Він сказав, що підтримує Україну та всіх нас, - сказала парамедик.

За словами Тайри, поки вона перебувала у полоні у російських окупантів, її 19-річна дочка замість неї змагалася у стрільбі з лука. Дівчина здобула бронзову медаль і розповіла про долю своєї матері пораді "Ігор непокорених".

- Я дуже вдячна принцу Гаррі, бо саме після "Ігор непокорених" росіяни перестали допитувати і катувати мене. Я думаю, поширення інформації по всьому світу вплинуло на їхнє рішення обміняти мене, - зауважила Тайра.

Паєвська з початку вторгнення Росії перебувала у Маріуполі, рятуючи цивільних та військових, поранених під час обстрілів росіянами. 16 березня стало відомо, що Юлія потрапила у полон до військових РФ. Про звільнення "Тайри" із російського полону повідомив 17 червня президент Володимир Зеленський.