13 червня
Завантажити ще

Телеведучий Володимир Остапчук розлучився після двох років шлюбу

Телеведучий Володимир Остапчук розлучився після двох років шлюбу
Фото: instagram.com/kristygor

Український телеведучий Володимир Остапчук розлучився з дружиною, нотаріусом Христиною Горняк, після двох років шлюбу. Про це повідомляє Telegram-канал "Культурная прачечная", посилаючись на інсайдера з близького оточення пари.

За даними джерела, ексзакохані вже встигли отримати документи про розлучення. Остапчук та Горняк офіційно розірвали шлюб кілька тижнів тому. Цю інформацію "КП в Україні"  також підтвердили люди з близького оточення екс-подружжя.

Що спричинило розрив пари, не повідомляється. Чутки про розлад у сім'ї з'явилися кілька місяців тому, коли телеведучий та його обраниця перестали ділитися спільним контентом у соцмережах. Пізніше Христина видалила спільні знімки з Володимиром зі свого профілю. Сторінку шоумена в Instagram наразі заблоковано.

Остапчук та Горняк познайомилися у 2019 році за лаштунками проєкту "Танці з зірками", де Володимир брав участь, а Христина прийшла до студії, щоб підтримати знайомого хореографа. Шоумен і нотаріус продовжили спілкування, листуючись близько двох тижнів, а потім разом полетіли на відпочинок до Парижа. Того ж року телеведучий подав на розлучення з першою дружиною Оленою Войченко після 12 років шлюбу. Експодружжя виховує двох дітей: дочку Емілію та сина Евана-Олександра. У жовтні 2020 року Володимир та Христина одружилися.