Завантажити ще

Ексдружина Кличка вирішила повернути дівоче прізвище

Ексдружина Кличка вирішила повернути дівоче прізвище
Фото: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=474696371131091&set=pb.100057721975115.-2207520000.&type=3&locale=en_US

Після розлучення з мером Києва Віталієм Кличком його колишня дружина хоче повернути дівоче прізвище. Про це Наталія Кличко повідомила на своїй сторінці в інстаграмі.. Такий крок екскохана столичного мера пояснила бажанням розпочати новий період життя з чистого аркушу.

«У наступні декілька днів ви побачите зміну мого імені на усіх моїх акаунтах у соціальних мережах та медіа. Протягом останніх 25 років багато хто з вас знав мене як Наталію Кличко, і лише деякі з вас знали моє справжнє ім'я - Наталія Єгорова... Я хочу продовжити свій новий життєвий шлях і розпочати нову історію, яку я починаю писати з чистого аркуша під своїм власним ім'ям», - пояснила ексдружина Кличка.

Вона зазначила: «Я з повагою і гордістю залишаю ім'я Наталії Кличко в історії». Кажучи про нові цілі та життєву позицію, ексдружина Кличка сказала: «Завжди допомагала і буду допомагати і підтримувати тих, хто цього найбільше потребує, - діти та жінки».

Про розлучення Віталія Кличка з Наталією стало відомо всередині серпня. Про це повідомив столичний мер у своєму інтерв’ю. За словами Наталії Кличко, таке рішення було обдуманим та взаємним. Пара була у шлюбі 25 років. У експодружжя є троє дітей: сини Єгор-Деніел та Максим і донька Єлизавета-Вікторія.​