17 травня
Завантажити ще

Дружина Віталія Кличка про розлучення: За багато років життя у різних країнах наші шляхи розійшлися

Дружина Віталія Кличка про розлучення: За багато років життя у різних країнах наші шляхи розійшлися
Фото: .instagram.com/natalia_klitschko_official/

Наталя Кличко вперше прокоментувала своє розлучення з мером Києва Віталієм Кличком після 25 років спільного життя. За її словами, рішення про розірвання шлюбу стало для пари обдуманим та взаємним. Про це вона написала в Інстаграмі.

- Я вдячна за все, що було на нашому спільному шляху, завдовжки 25 років… Наше розлучення - це обдумане, взаємно прийняте рішення. Так склалося, що за багато років життя у різних країнах наші життєві шляхи поступово розійшлися…, - написала Кличко.

Як зазначила екс-дружина столичного градоначальника, пара розлучилася, зберігши дружні стосунки. Також Наталя пообіцяла продовжити підтримувати Віталія за будь-яких обставин.

- Ми виростили 3-х приголомшливих дітей і залишаємось для них назавжди їхніми батьками. Між нами, як і раніше, дружні, повні поваги до один одного стосунки. Ми завжди підтримували і продовжуватимемо підтримувати один одного за будь-яких обставин. Я бажаю Віталію тільки всього найкращого. Нова «глава життя» починається, - наголосила вона.

Про те, що мер Києва Віталій Кличко розлучається зі своєю дружиною Наталією, стало відомо 15 серпня. В інтерв'ю "Бабелю" він зізнався, що пара давно проживає в різних країнах і має різні інтереси. За його словами, рішення було прийняте подружжям спільно і між ними залишаються добрі стосунки.

ДОВІДКА

Наталія Кличко – колишня спортсменка та фотомодель. З Віталієм Кличком вона прожила 25 років. У пари є троє спільних дітей – 22-річний Єгор-Даніель, 19-річна Єлизавета-Вікторія та 17-річний Максим.