27 травня
28 травня
27 травня
Завантажити ще

FilmUa в умовах воєнного часу розпочав зйомки продовження "Скажених сусідів"

FilmUa в умовах воєнного часу розпочав зйомки продовження
Фото: facebook.com/ukrainefilmagency

Перший сезон серіалу "Скажені сусіди" не встиг вийти на телеекрани через війну в Україні, а його творці вже готують продовження. Кінокомпанія FILM.UA Group та Prototype Production в умовах воєнного стану почала зйомку "Скажені сусіді - 2". Про це повідомляє Держкіно у Facebook.

- Для нас зараз найголовніше те, що процес запущено. Під час, коли боротьба за нашу Перемогу триває, ми реанімуємо індустрію, - зазначив продюсер та виконавець ролі ведучого Назарія Запухляка Юрій Горбунов. Тому – разом переможемо!

Рішення про запуск виробництва у складний період війни було ухвалено ще на початку літа, і майже одразу команда розгорнула підготовку. Зйомки розпочалися на початку жовтня. До своїх ролей у проєкті повернуться Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Юрій Горбунов, Олександр Кобзар, Віталій Іванченко, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василіса, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Кіра Саяпіна, Катерина Рубашкіна, Анна Кошмал, В'ячеслав Бабен, Дмитро Суржиков, Володимир Миколаєнко, Наталка Денисенко, Катерина Вишнева та Олексій Завгородній (Позитив). У другому сезоні серіалу глядачі також побачать і інших знаменитостей – ролі камео у проєкті зіграють Даша Астаф'єва та Катерина Осадча.

Перший сезон серіалу був знятий і планувався до виходу в березні-2022, але через повномасштабне вторгнення РФ прем'єру було перенесено. Пізніше обидва сезони будуть показані в ефірі телеканалу "1+1" та на платформі "Київстар ТВ".

Серіал "Скажені сусіди" є продовженням кіно-франшизи "Скажене весілля", три частини якої в сумі зібрали 124 млн гривень в українському кінопрокаті. За чотири роки діджитал-права на показ фільмів франшизи придбали десятки країн Європи, Північної та Латинської Америки, а у Латвії зняли свою адаптацію "Скаженого весілля". Права на зйомки місцевої версії також набула Румунія.

Фото: facebook.com/ukrainefilmagency

Фото: facebook.com/ukrainefilmagency

Новини по темі: Серіали