29 вересня
Завантажити ще

Приходько про довоєнні плани: мала стати телеведучою і зіграти у серіалі

Приходько про довоєнні плани: мала стати телеведучою і зіграти у серіалі
Фото: скриншот видео youtube.com/Аліна Доротюк

Співачка Анастасія Приходько зізналася, що повинна була стати обличчям телеканалу "Україна" і вперше з'явитися на екрані як телеведуча ток-шоу, проте війна зламала всі її плани. За словами Насті, компанію у кадрі їй мав скласти телеведучий "Битви екстрасенсів" Павло Костіцин.

- Під нуль все. Усі мої старання. Усі 8 років, які я живу тут, будувала свою кар'єру з великими помилками, з якимись неправильними кроками. 24 лютого ми планували підписувати контракт із телеканалом "Україна". Я мала стати ведучою шоу "Викриття". Це ток-шоу, куди приходять гості і повинні зрозуміти з історії людини, хто бреше, а хто ні. Мала бути така розкрутка всього цього. Я пройшла всі етапи кастингу, мені сказали, що дуже підходжу під формат. Потім під мене вже підбирали ведучого. Ним мав стати Павло Костіцин. Планувалися 60 випусків першого сезону цієї програми, хотіли знімати все літо, - зазначила Анастасія в інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк.

У артистки були заплановані і зйомки у серіалі, роль у якому писали спеціально під неї, а також в інших проектах.

– Телеканал "Україна" запускав новий серіал. Поговоривши зі мною, вони хотіли зрозуміти, якою буде ця героїня. Ми мали підписати контракт, що я є обличчям телеканалу. Потім повинна була брати участь у "Форд Буаяр" та "Останньому герої". З приводу останнього ми говорили, але я відмовилася від цього проєкту, бо там були люди, які колись працювали з телеканалом "П'ятниця" у Росії. Коли я чую, що хтось працював із РФ, я відмовляюся від цих проєктів. Тому що я не знаю, з якою метою мене туди кличуть, – уточнила зірка.

До війни Приходько підписала контракт з українським лейблом, щоб відновити музичну кар'єру, проте наразі вона взагалі не має бажання співати.

- Я завжди, коли виконую якусь роботу, люблю її робити для чогось. А коли в мене цей вогник із приводу пісень згас, я не можу його запалити знову. Мені важко співати. У мене не те що депресивний стан, я просто не хочу розпорошувати свою енергію, себе на щось інше, ніж на концентрацію на тому, що відбувається у країні. Я не хочу обманювати себе, що життя продовжується, що все буде так, як буде, що можна співати далі й жити, як ти жив до цього. Це ілюзія. Дуже страшна ілюзія, коли ми починаємо робити все, ніби так і було. Я не хочу обманювати себе, так не буде. І записуючи зараз пісні, я для себе не можу зрозуміти - навіщо? – поділилася співачка.

Раніше у соцмережах Приходько засудила чоловіків-артистів, які виїхали за кордон під час війни в країні, а також негативно висловилася на адресу Потапа. Артистка заявила, що наразі той "намагається бути патріотом, забувши про те, як у Кремлі знімав штани". У свою чергу музикант запропонував на час війни в Україні облишити всі балачки та не сіяти ворожнечу, а натомість об'єднатися.