Завантажити ще

Джаред Лето зіграє Карла Лагерфельда у фільмі про дизайнера

Джаред Лето зіграє Карла Лагерфельда у фільмі про дизайнера
Фото: Фрейзер Харрісон/Паскаль Ле Сегр/Getty Images

Американський рок-музикант та актор Джаред Лето зіграє Карла Лагерфельда у майбутньому художньому фільмі про дизайнера. Про це артист повідомив виданню Women's Wear Daily.

- Я відчуваю, що це момент круговороту, і Карл пишався б тим, що ми робимо, - розповів артист.

Коли почнуться зйомки та яким буде сюжет картини, творці фільму поки тримають у таємниці. Кінострічка буде присвячена "ключовим відносинам у житті Карла Лагерфельда, розказана через непередбачуваний об'єктив, як і сама людина". Наразі продюсери ведуть переговори з режисерами.

На питання, чи буде фільм історією кохання, Лето відповів:

- Є безліч стосунків, які можна дослідити. Кар'єра Карла тривала 50 років, тому як в особистому, так і в професійному плані він був близький з багатьма людьми. Я можу сказати, що ми збираємося зосередитись на ключових відносинах, які передають різні періоди його життя.

У процесі роботи над фільмом Літо співпрацюватиме з трьома найнадійнішими довіреними особами Лагерфельда. Разом з Джаредом вони виступлять як виконавчі продюсери майбутньої картини. Серед них генеральний директор будинку Карла Лагерфельда П'єр Паоло Риги, старший віцепрезидент з іміджу та комунікацій Каролін Лебар, яка співпрацювала з дизайнером понад 35 років, та особистий помічник та охоронець кутюр'є Себастьєн Жондо.

Карл Лагерфельд задовго до своєї смерті благословив Джарела Лето на зйомки фільму про його життя. За словами актора, при першій зустрічі з дизайнером він сказав: "Знаєш, одного разу я мушу зіграти тебе у фільмі". Модельєр схвалив його ініціативу, сказавши: "Тільки ти, любий, тільки ти".

Наприкінці вересня Бал Інституту костюма повідомив, що наступного року Met Gala буде присвячено спадщині Карла Лагерфельда. Виставка отримала назву "Карл Лагерфельд: лінія краси" та пройде за підтримки Будинку мод Chanel та Fendi, креативним директором яких був кутюр'є.