19 червня
Завантажити ще

Наступний бал Met Gala буде присвячений спадщині Карла Лагерфельда

Наступний бал Met Gala буде присвячений спадщині Карла Лагерфельда
Фото: Паскаль Ле Сегретен/Getty Images

Наступний бал Інституту костюма Met Gala від VOGUE буде присвячений спадщині Карла Лагерфельда. Тему виставки оголосили напередодні у фотостудії дизайнера в Парижі. Вона отримала назву "Карл Лагерфельд: лінія краси". Про це повідомляється на офіційній сторінці заходу.

- Виставка Met Gala у 2023 році буде присвячена творчому процесу Карла та спадщині його шістдесятирічної кар'єри, - йдеться на сторінці бренду у соцмережах.

Бал відбудеться 1 травня за підтримки Chanel та Fendi, креативним директором якої був кутюр'є. На виставці також буде представлено культове вбрання дизайнера для Chanel, Balmain, Patou, Fendi, Chloe та його власного бренду.

Знаменитий кутюр'є Карл Лагерфельд помер у лютому 2019 року на 86-му році життя. Причиною смерті стали ускладнення, спричинені онкологічним захворюванням – у нього був рак підшлункової залози. Модельєр навчався у школі при Синдикаті високої моди у Парижі. З 1963 року почав працювати одночасно з чотирма домами моди - Chloé, Krizia, Charles Jourdan та Fendi, 1974-го заснував власну лінію - Karl Lagerfeld Impression. У 80-і почав співпрацювати з Chanel, обіймаючи посаду художнього директора понад три десятиліття.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KARL LAGERFELD (@karllagerfeld)

 

Новини по темі: бал Дизайнери