22 березня
Завантажити ще

Конфуз у прямому ефірі: цуценя сходило в туалет на стіл у студії 1+1

Конфуз у прямому ефірі: цуценя сходило в туалет на стіл у студії 1+1
Фото: instagram.com/solomiyavitvitska

У Всесвітній день захисту тварин у студії 1+1 стався конфуз. Гість телемарафону цуценя на ім'я Пуговка зробив "сюрприз" телеведучим, сходивши в туалет прямо на стіл у прямому ефірі. Про казус розповіла у соцмережах ведуча ТСН Соломія Вітвіцька, показавши кадр із собакою.

- У нас дуже всі люблять запрошувати цуценят в студію. Але ж пухнасті теж хвилюються, і тому трапляється різне. Зокрема, переселенка з Ірпеня Пуговка спочатку усіх зворушила, а потім ще й розсмішила. До речі,  малеча шукає родину, її сестрички та братики теж. Ну а контактний номер і здивоване обличчя моєї колеги Наталії Островської є на славнозвісному відео в галереї, - зазначила журналістка.

Нині Пуговці шукають родину. За словами організатора притулку "Хатуль Мадан" Софії Данилової, щеня є жертвою війни. Маму пухнастика викинули на вулицю вагітною, після чого її та цуценят годували перехожі. Перед тим як евакуюватися з-під обстрілів Ірпеня, сім'я, яка доглядала собак, віддала їх у притулок.

Це не перший казус, який траплявся у прямому ефірі у студії 1+1. У липні 2020 року у телеведучої Марічки Падалко випав зуб під час читання підводки для випуску ТСН.

Новини по темі: Телебачення телеведучий