28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Анатолій Анатоліч у відповідь на "мирний план" Маска запропонував йому віддати заводи Tesla індіанцям

Анатолій Анатоліч у відповідь на
Фото: прес-служба Yula Company

Телеведучий Анатолій Анатоліч у відповідь на опублікований Ілоном Маском "мирний план" закінчення війни в Україні запропонував мільярдеру віддати свої заводи Tesla у Каліфорнії індіанцям, які проживали на цій території ще до визнання незалежності США. Про це він заявив у зверненні до Instagram.

- Друзі, там у Twitter таке несеться... Ілон Маск запропонував свою версію, як зупинити війну в Україні. Там чотири пункти, серед яких є повторний референдум тільки тепер під наглядом ООН. Напевно, Ілон краще розуміється на цьому... і не знає, з ким ми маємо справу, хто такі росіяни. Але найцікавіший пункт - він пропонує визнати Крим російським, тому що, як він написав, у 1783 році він був російським, а вже потім через "помилки Хрущова" він став українським. У мене є зустрічна пропозиція до Ілона - віддати свої заводи Tesla у Каліфорнії корінним індіанцям, які там мешкали до появи США. Це, до речі, теж десь у 1770-ті роки. Вони ж там жили, це виходить їхня земля. Тому спочатку віддай заводи, а потім ми поговоримо про Крим, - звернувся до бізнесмена Анатолій.

Скандал у мережі виник після того, як Маск запропонував у Twitter свій план для завершення війни між Україною та Росією та запустив опитування, чи згодні підписники з таким формулюванням. На думку бізнесмена, мир можна досягти так:

  • “Відновити вибори в анексованих регіонах під наглядом ООН. Росія йде, якщо це буде воля народу”;
  • "Крим формально є частиною Росії, як це було з 1783 (до помилки Хрущова)";
  • "Водопостачання Криму забезпечене";
  • "Україна залишається нейтральною".

Після обурення українських користувачів Ілон Маск змінив своє питання на наступне: “Воля людей, які живуть на Донбасі та в Криму, має вирішити, чи у складі Росії вони чи України”. У відповідь на це президент України Володимир Зеленський запустив у Twitter опитування з питанням, якім Маск більше подобається користувачам - що підтримує Україну чи Росію? На твіт мільярдера також відреагували радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, радник Офісу президента Олексій Арестович та постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

Раніше Маск погодився поставити Україні обладнання для супутникового Інтернету Starlink. Однак мільярдер зазначив, що не блокуватиме російські ЗМІ, оскільки він за "свободу слова" і всі ЗМІ пропагандистські, просто «деякі більшою мірою, ніж інші». У березні засновник Tesla b Space X за допомогою твіта викликав Володимира Путіна на бій за Україну.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анатолій Анатоліч (@anatoliyanatolich)