Завантажити ще

Дружина Анатоліча про хейт через його виїзд за кордон: Не він "сховався за спідницю", а я за нього

Дружина Анатоліча про хейт через його виїзд за кордон: Не він
Фото: Фото: Особистий архів Юли

Дружина телеведучого та інтерв'юера Анатолія Анатоліча відповіла хейтерам, які розкритикували її чоловіка за виїзд до Франції під час війни в Україні. В інтерв'ю "КП в Україні" Юлія Яцечко (Юла) зазначила, що у перші місяці повномасштабного вторгнення РФ чоловік допоміг їй виїхати та облаштуватись за кордоном. І мав на це право як батько трьох дітей.

– Це не зовсім так – що він сховався за мою спідницю. Навпаки, я сховався за нього, адже у нас троє малолітніх дітей, молодшому з яких на той час було 7 місяців. Коли почалася війна, наша родина була вдома у Вишгороді. Ми відчули на собі усі страхи. Перший збитий гелікоптер над Київським морем був у нас над головою. Ми просиділи майже три дні в сирому підвалі в куртках і чоботях, адже підвал не розрахований на те, що в ньому хтось житиме.

За словами Юли, до того, як вирушити до Франції, сім'я майже місяць прожила в Кагарлику у родичів однокласниці їхньої доньки.

– Далі жити там було вже незручно, і ми вирішили їхати далі. Домовилися, що чоловік нас відвезе та повернеться до України. Адже окрім трьох дітей з нами їхали наші мами та собака. Одна б я не впоралася – 2500 км з дітьми та немовлям. Так і сталося – він нас відвіз, допоміг облаштуватись і повернувся. А у перерві між від'їздом та поверненням усі ми потрапили під хейт, бо не приховували ці події нашого життя. Потім навчилися жити з відривом. Вперше після його повернення в Україну побачилися через шість тижнів, - розповіла дружина телеведучого.

Анатоліч нарвався на критику в соцмережах наприкінці березня, виклавши відео із Франції із сином Нілом. Там телеведучий провів два місяці, а наприкінці травня повернувся до України через роботу – був ведучим ранкового шоу "Ранок з Україною" на каналі "Україна" з київської студії. Телеканал "Україна" припинив мовлення 22 липня після того, як "Медіа Група Україна", яка належала українському олігарху Рінату Ахметову, відмовилася від усіх ефірних та супутникових телевізійних ліцензій каналів та від ліцензій друкованих медіа.

 

Новини по темі: Анатолій Анатоліч