28501
0
18 квiтня
Завантажити ще

Фінансові проблеми: Бєдняков віддав усі гроші, а Тарабарова продає будинок через борги

Фінансові проблеми: Бєдняков віддав усі гроші, а Тарабарова продає будинок через борги
Фото: Instagram.com/nastyakorotkaya/

За пів року повномасштабної війни роботу втратили понад 40% українців. Без заробітків лишилися і артисти. І якщо комусь десь з гонораром і пощастить, то загалом жити доводиться або на заощадження, або на допомогу. Співачці Світлані Тарабаровій навіть доводиться відмовитися від будинку, про який вони родиною так мріяли.

Тоня Матвієнко поїхала до Британії, щоб вижити

Тоня Матвієнко з молодшою дочкою Ніною живуть у Великій Британії. Як розповідала нам співачка, поселилися вони з подругою у спонсорів, які допомогли їм з житлом та адаптуватися на новому місці. За словами Матвієнко, вся їхня родина наразі не має заробітків, то ж виживати їй дозволяє фінансова допомога, яку вона отримує у Британії.

Артистка зізнається, що дуже сумує за домом та готова була б уже й повернутися, однак через фінансові труднощі невідомо, чи зможуть вони хоча б опалювати зимою будинок.

- Мене часто запитують, чому я за кордоном. У нас вдома троє артистів. Чоловік переживає, каже, що не знає, як буде потім. Я хочу повертатися, але Арсен каже не поспішати. У нас великий будинок, не знає, чи вдасться цього року опалювати його, як буде з цим, - розповіла Тоня в інтерв’ю 24 каналу. - Роботи немає, треба їсти, оплачувати комунальні послуги, просто виживати. Тому я й поїхала до Британії, отримую тут допомогу. Не знаю, як би ми ще виживали. Якби чоловік був на якійсь державній службі чи мав бізнес, то інша справа. У нас з Арсеном немає бізнесу. Ми все вкладали в наші пісні, кліпи.

Тоня каже, що поки не розуміє, як жити далі. Та й планувати своє життя важко.

Тоня Матвієнко каже, що невідомо, чи зможуть вони опалювати будинок взимку. Фото: прес-служба Тоні Матвієнко

Тоня Матвієнко каже, що невідомо, чи зможуть вони опалювати будинок взимку. Фото: прес-служба Тоні Матвієнко

Андрій Бєдняков думає, де можна працювати

Андрій Бєдняков зізнається, що зараз не може думати про кар’єру, однак, з іншого боку, - роботу шукати треба, бо усі кошти, які були зароблені раніше, телеведучий роздав на допомогу. За шість місяців війни він не заробив майже нічого.

- Я зараз взагалі не можу думати про кар’єру, на жаль. Трішечки щось починаю робити, – розповів Бєдняков в інтерв’ю YouTube-проєкту «Ходят слухи». – Треба заробляти, бо кошти швидко йдуть на допомогу. Наприклад, усі ті гроші, які отримав за контракти, вже віддав. Зараз немає роботи взагалі, тож мусиш завжди думати, де і як можна працювати. Чи зможу я далі жартувати? Зможу! Я й зараз жартую. Якби не жартував, то було б набагато гірше.

За словами Андрія, жартувати нині дуже важливо, це домагає не втрачати оптимізму.

– Ми маємо жартувати, бо в цьому ми вищі і в цьому наша різниця – ми жартуємо. І продовжуємо знаходити в собі сили, щоб підколювати їх, робити якісь меми, ролики, Тік-Токи, Інстаграми. Треба продовжувати так робити, це піднімає настрій дуже сильно, - говорить він. - Я спілкуюся з хлопцями, які воюють, і вони кажуть, що це дуже важливо.

За кілька місяців Андрій та його дружина Анастасія Коротка вдруге стануть батьками

Андрій Бєдняков віддав свої заощадження на допомогу ЗСУ та тим, хто потребував. Фото: Instagram.com/biedniakov/

Андрій Бєдняков віддав свої заощадження на допомогу ЗСУ та тим, хто потребував. Фото: Instagram.com/biedniakov/

Світлана Тарабарова не може сплатити кредит за будинок

Світлана Тарабарова змушена продавати свій будинок у селі Дмитрівка під Києвом, бо не має змоги сплачувати кредит. Співачка з родиною переїхала у це помешкання у листопаді 2020 року і дуже раділа, що тепер діти нарешті гратимуться у своїй дитячій кімнаті. Світлана каже, що їм ще пощастило, адже пів року власник містечка розумів її складну фінансову ситуацію та не тиснув. Однак їм все ж таки довелося прийняти це болісне рішення.

- Це найболючіша тема для мене, моєї родини, тому що нам треба віддавати кредит, а ми не знаємо, де взяти ці гроші, тому прийняли рішення, що будемо продавати, - зі сльозами зізналася Тарабарова в інтерв’ю «Слава+».

– Але це просто речі, до них не можна прив’язуватися. Будемо шукати людину, яка в класні руки забере те, що ми викохали, так би мовити. Ми шукали й у кого взяти в борг, щоб віддати, ми шукали і кредит, але зараз війна, взагалі не кредитують, а ми маємо ще кругленьку суму віддати. До нас дуже гарно поставилися, нам пішли на зустріч, бо можливості жити у такому будинку у нас не було. То ж ми не хочемо бути тягарем, тому шукаємо будь-які варіанти, щоб віддати борг. Але все, що не робиться, все робиться на краще. Війна показала, що до фізичних речей ми не маємо взагалі прив’язуватися, найважливіше – це життя. Просто все так класно було, все йшло в гору, а потім, як і у всіх, все обламалося. Але як каже моя мама – якщо важко зараз, легше буде потім.

За словами артистки, фінансові труднощі настільки великі, що вона навіть не може оплачувати садочок сина. Платіжки за дитячий садочок взяли на себе хрещені батьки Івана.

У омріяний власний будинок Світлана Тарабарова переїхала два роки тому. Фото: Instagram.com/tarabarova/

У омріяний власний будинок Світлана Тарабарова переїхала два роки тому. Фото: Instagram.com/tarabarova/

Позитив відмовився від квартири

Позитиву через відсутність заробітків довелося відмовитися від орендованої квартири у Києві.

- Я відмовився від квартири, яку я винаймав, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилася зараз, зараз артисти у складному становищі, усі артисти. Адже я б не сказав, що роялті - такі, як гроші з концертів, корпоративів. Все ж таки на першому плані у всіх артистів - корпоративи. Але я думаю, що ми це можемо пережити, - розповів співак в інтерв’ю порталу «Музвар». 

Жити Олексій Завгородній переїхав до студії звукозапису. За його словами, так йому навіть зручніше.

Більше року тому артист придбав собі квартиру, але не встиг зробити там ремонт. Через брак коштів Олексій намагається наводити лад у власній оселі своїми силами.

Позитив тимчасово перебрався пожити на студію. Фото: Instagram.com/positiff/

Позитив тимчасово перебрався пожити на студію. Фото: Instagram.com/positiff/

Олену Тополю підтримують батьки чоловіка

Олена Тополя з синами та донечкою живе в Америці. У Лонг-Айленді співачку прихистила мама та вітчим її чоловіка Тараса Тополі. За словами Олени, якби не підтримка рідних, вона з дітьми не змогла б там прожити.

- Якщо б я навіть знайшла якусь роботу, щоб заробляти, то мені треба було б кудись влаштовувати дітей. А це все, знову ж таки, коштує грошей, - розповідала Олена Тополя в інтерв’ю «КП в Україні». - Медицина тут неймовірно дорога. Похід до лікаря – 500 доларів. Я не можу собі це дозволити. Тут без рідних, без допомоги вижити нереально. А не дай боже дитина захворіє. Я подавала документи, щоб отримати хоч якесь страхування, але мені відмовили. Не відмовили лише Роману, тому що він тут народився, він є американським громадянином. А мені, Марусі і Марку хворіти не можна.

Олена Тополя зізнається, що якби не родина, вони в Америці не прожили б. Фото: Instagram.com/alyoshasinger/

Олена Тополя зізнається, що якби не родина, вони в Америці не прожили б. Фото: Instagram.com/alyoshasinger/