Завантажити ще

Світлана Тарабарова продає будинок через фінансові проблеми у сім'ї

Світлана Тарабарова продає будинок через фінансові проблеми у сім'ї
Фото: instagram.com/tarabarova

Українська співачка Світлана Тарабарова зізналася, що через війну в Україні її родина зіткнулася з фінансовими проблемами. Артистка більше не в змозі виплачувати кредит за квартиру та виставила на продаж свій будинок. Про це вона розповіла в інтерв'ю Славі Дьоміну.

- Слава Богу, у нас не з банком підписано кредит, а із забудовником. Нам пощастило, півроку на нас ніхто не тиснув, власник міста розумів, що моя робота, мій бізнес повністю помер так би мовити. Шоу-бізнес помер 24 лютого, лише на благодійній основі для всіх абсолютно артистів. У нас роботи поки що за гроші не було. Нам треба віддавати, а ми не знаємо де взяти ці гроші. І ухвалили рішення, що продаватимемо. Це просто речі, до них не можна прив'язуватись, - розповіла співачка.

За її словами, сім'ї необхідно виплатити велику суму грошей, але яку – вона не уточнила. Наразі Тарабарова шукає варіанти, щоб погасити борг.

– Ми маємо віддати ще кругленьку суму, і зараз не дають кредити. Ми шукаємо варіанти, щоб віддати борг. Все було класно, але, як у всіх, все обламалося. Тут навіть не можна порівнювати, як ми жили до війни і як будемо після, - сказала вона.

Артистка зізналася, що через фінансові проблеми хрещені батьки її сина Івана навіть оплачують дитині дитячий садок. Хрещений батько хлопчика сам зателефонував Тарабарової та запропонував свою допомогу.

ДОВІДКА

Світлані Тарабаровій – 32 роки. Артистка здобула популярність після проекту "Фабрика зірок-2", став учасницею жіночого гурту REAL O. У 2012 році співачка залишила колектив і розпочала сольну кар'єру. Найвідомішими її піснями є "Мі верим в любовь", "Добре з тобою", "Маніфест". Артистка одружена з Олександром Бондарем. У пари двоє дітей – 4-річний син Іван та дворічна донька Марія.