Завантажити ще

Блогери Трінчер та Волошин одружилися: перше відео з розпису

Блогери Трінчер та Волошин одружилися: перше відео з розпису
Фото: скріншот відео TikTok

Співачка Анна Трінчер та її коханий блогер Олександр Волошин одружилися. Радісною новиною з підписниками пара поділилася в TikTok, опублікувавши відео з розпису під їхній трек "Лише ти і я". У ролику артистка та її обранець показали свідоцтво про шлюб та похвалилися своїми обручками.

Раніше виконавиця придбала для розпису вбрання жовтого кольору, чим викликала обурення підписників у соцмережах. А все тому, що в народі вважається, що не можна одягати жовте плаття на весілля, адже жовтий колір – до розлучення. Пізніше співачка все ж таки обрала білу сукню з корсетом і сріблястими вставками, а її обранець - чорний костюм.

Закохані планували зіграти весілля ще до війни, але повномасштабне вторгнення Росії в Україну змусило їх переглянути свої плани. Пара скасувала пишну весільну церемонію, зробивши вибір на користь скромного свята у колі близьких та розпису у РАГСі.

Заручини Трінчер та Волошина відбулися у жовтні 2021 року. В інтерв'ю "КП в Україні" закохані розповідали, що сім'я артистки була проти цього шлюбу. Найбільше засмутилася мама співачки, для якої заручини доньки стали несподіванкою. На той момент вона перебувала в Іспанії, а майбутній зять не повідомив її про сюрприз. Після цього зірка серіалу "Школа" не спілкувалася із рідними 2 місяці.

Анна Трінчер та Олександр Волошин разом майже два роки. До цих стосунків артистка зустрічалася із колегою з серіалу "Школа" Богданом Осадчуком.

@annatrincher

 

♬ Лише ти і я - TikTok - Анна Трінчер & Voloshyn