2 жовтня
Завантажити ще

Правила для ЗМІ та блогерів: як у соцмережах не допомагати ворогові

Правила для ЗМІ та блогерів: як у соцмережах не допомагати ворогові
Фото: StockSnap від Pixabay

Міністерство оборони України закликало всі засоби масової інформації бути пильними та не повідомляти жодних даних про пошкодження об'єктів військової та цивільної інфраструктури сектору оборони. Це потрібно для того, щоб противник не розумів рівня пошкодження об'єктів та не черпав стратегічно важливу інформацію з українських медіа.

  • Поширювати будь-які відомості про те, що відбувається, слід тільки з офіційних джерел державних органів влади. У жодному разі не повідомляйте інформацію про пересування наших військових та авіації.
  • Звичайним громадянам настійно не рекомендується викладати у мережу фото- та відеоматеріали пошкоджень інфраструктури військового призначення. Не можна повідомляти про те, що відбувається, неперевіреним особам. В іншому випадку можна опинитися на боці супротивника в інформаційній війні.
  • Категорично не рекомендується використовувати як джерела російські медіа. У світлі того, що «Роскомнагляд» почав загрожувати відповідальністю російським медіа та звичайним громадянам за висвітлення війни в Україні, правди від ЗМІ РФ чекати не доводиться.
  • Не вступайте у спілкування у Соцмережах із малознайомими людьми. Це можуть бути провокатори та шпигуни, які бажають дестабілізувати ситуацію або завдати будь-якої шкоди.

Нагадуємо, що учора президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження воєнного стану.

Минулої ночі лідер РФ Володимир Путін заявив, що Росія вводить війська на територію України.

Сьогодні, 24 лютого, близько 5.00 збройні сили Російської Федерації розпочали обстріл наших підрозділів на сході. По військових об'єктах України було завдано ракетно-бомбових ударів.

За повідомленням Міноборони, в районі проведення ООС збито 5 російських літаків та 2 вертольоти. Підбито 2 танки, знищено кілька вантажівок ЗС РФ. Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України наказав завдавати максимальних втрат противнику.

За повідомленням міністра оборони України Олексія Резнікова, українська армія утримує  лінію оборони, ворог відкинутий.

За інформацією мера Києва Віталія Кличка, інформація про закриття Києва на в'їзд та виїзд – фейк.